Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan hihetetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen a pasiknak, hogy nem szeretem ha nyalnak, de cumizni imádok és nagyon felizgat? Vagy csak én vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés

Nem értem ez miért hihetetlen, de sokak akikkek nyiltan beszélek a szexről, teljesen le vannak döbbenve. Nők és férfiak is.

Mélytorkozni is szeretek, szerencsére nem vagyok sem könnyezős,sem fulladós típus..

Barátnőim legtöbbje pont hogy azt szereti ha őt nyalják, de cumizni nem szeretnek, mélytorokról meg csak rosszat gondoknak.

Ennyire kirivó nem lehet a különbség.


2016. nov. 30. 00:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg azért nem fogott meg a nyalás, mert eddig nem csinálták neked jól, és számodra nem jelent semmit.

Ha megtapasztalnád egy olyan férfitól aki úgy tud nyalni, mint te szopni lehet rákapnál és tudnád értékelni.

2016. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

#22

Csakhogy a kérdező nem szereti ha nyalják nem az aktuális pasijuk nem akarja.

2016. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%
#24 Tudok olvasni. De attól még sok béna önző pasinak igen jól hangzik egy ilyen nő, aki imád szopni, és még viszonozni se kell, csak hátradőlni és élvezkedni... Ez is önzőség, csak lehet azzal védekezni, hogy van partner, akinek ez megfelel és asszisztál hozzá.
2016. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem hihetetlen egyáltalán. Engem nem is zavarva.

Nem minden punnát nyalok szívesen.

2016. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%
Pont az esetem vagy. Imádnálak!!!!!
2016. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Annak aki azt írta nekem nem kell viszonozni azt hogy én cumizni szeretek. De kell viszonozni, csak nem orálisan, hanem kézzel! Úgy gondolom az is viszonzásnak számít!!!
2016. nov. 30. 13:05
 27/30 anonim válasza:
100%
Az én feleségem sem szereti a nyalást, ellenben imád cumizni...mi ezzel a a baj? Amikor már nagyon vágyok rá akkor megengedi, de sokkal jobban izgatja ha a kezemmel csinálom.
2016. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak az a csaj nem szereti, ha nyalják, akit még nem nyaltak ki rendesen... Én nem találkoztam még olyannal, aki ne élvezett volna el amikor nyalom vagy nyalom és ujjazom egyszerre.

Engem kicsit zavarna, ha a csajom sose kérne ebből, mert biztos téged is zavarna, ha a pasid nem akarná, hogy leszopd, mikor tudod, hogy jól csinálod. 30/F

2016. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok! Szopni imádok, ha nyalnak azt nem, de a férfi sokszor igényli hogy viszonozza, úgy vettem észre büszkeségből, úgyhogy nem tudom, néha engedem, ha nagyon akarja. És nyaltak már ki rendesen, úgy, hogy attól élveztem el, de akkor se jön be.
2016. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"Akik itt éljeneznek a kérdezőre, hogy ez az álomnő... Azok nem önző mocskok? Te gháci..."


Szerintem abszolút nem. Hisz ő írja, hogy szeret szopni, tehát azt csinálná egy kapcsolatban, ami neki is jó, meg a pasijának is. Ebben nincs önzőség.

2016. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!