Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy egy szenvedélyes csók öleléssel nagyobb megcsalás, mint egy aktus ami csak a szexről szól?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 13:25
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Mindenki magának definiálja, mi a megcsalás. Biztos van aki még így érzi mint te.
2016. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első Írja. Nálam már a csók is az, de jobban fáj(na), ha nem érne hozzá, de jobban szeretné...
2016. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni, mindenkinek máshol kezdődik. Számomra a megcsalás ott kezdődik, ha a férfi elhagyja a családját egy másik nőért.
2016. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem! Ez arról szól hogy nők vagytok ba sszátok meg!


Ezért nektek többet jelentenek az érzelmi dolgok, mint a fizikai kontaktus.


Ha egy férfi bevallja a megcsalást, a nő legtöbbször azt kérdezi tőle, hogy "És szereted őt?".

Ha egy nő bevallja a megcsalást, a férfi legtöbbször azt kérdezi tőle, hogy "Lefeküdtél vele?".


Egyik sem rosszabb/jobb a másiknál, csak azt mondom hogy a férfiak és a nők ebben máshogy működnek 80%-ban. Kész.

2016. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy csók elcsattanhat nagyon hirtelen, úgy, hogy szinte észre sem veszed és amikor rádöbbensz, hogy mit csinálsz, akkor már késő és hiába tart 2 másodpercig, megtörtént.

Egy dugás már nem ennyire egyszerű.


Amire te gondolsz az a testi megcsalás (amikor csak vágyaidat éled ki, mert ki vagy éhezve egy jó menetre) meg az érzelmi megcsalás (belehabarodtál egy másik emberbe, és csakis abba az emberbe)


De filozofálhatsz össze vissza, egy csajnak hiába magyarázod, hogy definíció szerint mi egy megcsalás, ha annak érzi akkor az és ha te már kiskapukat keresel egy kapcsolatban, akkor abban a kapcsolatban problémák vannak.

2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem attol fugg mit erzel kozben.A multkor csokoloztam valakivel es nem ereztem kozben semmit, ugy, hogy van baratom, meg sosem csinaltam ilyet.


Le is blokkoltam, nem ereztem megcsalasnak, mert sem vagyat sem sem izgalamt nem valtott ki belolem es semmifele erzelmet.

2016. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!