Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet olyan hölgyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan hölgyet találni, -aki mindegy hogy független vagy sem- szereti a kemény, vad szexet, de nem komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

fizetős kizárva,mert nem azt az érzést keresem..

Olyan ismerkedős oldal,vagy hely kellene,ahol vadabb lányok is vannak...amolyan falhoznyomós dologra,ahol hiába tekergeti a csípőjét,nem ő irányít,és szereti ha játszanak az érzékeivel..esetleg swinger club vagy valami hasonlo?Ismerkedős oldal?



2016. nov. 30. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbb nő szereti az ilyet és ennek semmi köze a BDSM -hez
2016. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja igen én 30F
2016. nov. 30. 15:26
 3/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

smpixie?


10-én lesz buli, gyere el.:D

2016. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ennek nem sok,de nekem már volt hasonló partnerem..ő sub volt..hát na az nem semmi..elêg sokáig összejártunk..viszont nemrég eljegyezték,igy keresek helyette valakit.
2016. nov. 30. 15:30
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt nem ismertem.

:)

Hát lehet elmegyek..utánna nézek.:)

2016. nov. 30. 15:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Regisztráltam,de itt minden ugylátom VIP-hez kötött..:/ hát sajnálom..:/
2016. nov. 30. 19:59
 7/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Mit vártál? Van napi 2 leveled. Buliba meg jöhetsz nem vipként is.
2016. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazából nekem elég lenne egy levél is..volt anno pár dologba részem,extrém házibulikba is,de meglátjuk..:) na de irtam..:)
2016. nov. 30. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is az smpixien találtam meg a párom, szóval nem elhanyagolható az ottani közösség, csak sajnos sok köztük a kritikán aluli is, akiket szűrni kell.
2016. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Észrevettem..:D Melegfront uralkodik...levelek szinte csak pasiktol jöttek..pedig leirtam..no mindegy..:D
2016. dec. 1. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!