Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi az ami nektek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az ami nektek nem tetszik, vagy kiábrándító szex közben?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 23:54
1 2 3
 1/23 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
90%
A széklet.
2016. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Amikor véget ér.
2016. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Karmolás.
2016. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Rágóval a szájában szopás. Rúzsosan csókolózás.

Ha szólok érte kiköpi, letörli de köv alkalommal újra úgy.

Többi elég jó.

Másik csajom van hogy úgy szexel hogy közben mutatja hogy nincs hozzá kedve egyáltalán mintha valami kényszer lenne, na ez sokkal rosszabb. De már érik az utódja.

Harmadik akivel kocsiban szoktam folyton csörög a telefonja és azt mondja, hogy nem lehet lehalkítani, kicsit zavaró de amúgy jó.

Úgy általánosságban még az aki szégyenlős és sötétben akarja csinálni, ha van rá lehetőség kitolná estig amikor is korom sötétre csinálná a szobát, na azt pattintom hirtelen.

2016. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

az eddig legkiábrándítóbb a nyávogós hang...amikor a partner nem tud normálisan kommunikálni...

meg a gusztustalan dolgok, de ugye ez kinél mit takar, kinél mi fér bele...


23F

2016. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező,ugye nem a salátapuncira gondolsz? Mert azzal nincs semmi baj! Sőt szerintem tetszetős!
2016. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem salátapuncira, inkább a számotokra idegesítő viselkedésre vagyok kíváncsi :D A salátapunciról nem tehet egyik lány sem
2016. dec. 1. 11:48
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

pl nemrég történt. Felmegyünk a lakásra szexelni. Rögtön vetkőzés, én huzom le a nadrádját, bugyiját, nagyon izgaémas a dolog de ő közben folyamatosan bugyutaságokat fecseg. Meztelenek vagyunk leülök a kanapéra álló farokkal. Ő felfekszik mellém úgy hogy a feje a farkam közelében van vagyis szopással kezdenénk. Igen de még mindig folyamatosan mondja a totál nem odavaló hülyeségét. Nem akarok rászólni, várom, hogy abbahagyja de egyre zavaróbb. Eltelik így 10 perc, még mindig csak beszél, nem is ért még hozzám, a farkam közben lelankadt, ezt sem veszi észre vagy nem érdekli.

Eléggé felbaszta az agyamat ez az ostobaság. Arra gondoltam, hogy felöltözök és ennyi volt. De mégsem tettem inkább szóltam neki, hogy kezdje már, ne beszéljen.

Jó elkezdte, de az én farkam már rég elvesztette az érdeklődést meg én is. De felállitotta és megvolt a szex is de közben még mindig mérges voltam rá, hogy egy jónak induló helyzetből hogy tudott egy ennyire nullát kialakitani. Szándékosan csinálta vagy ennyire buta, hogy észre sem vette. Többet nem találkoztam vele, köszönöm ennyi. Biztos azt gondolja, hogy csak arra kellett hogy megdugjam pedig pont arra nem kéne soha többet.

2016. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó egy nagy bunkó...
2016. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Kiábrándítana, ha feküdne a lány, mint egy darab fa, ha idióta módon karmolna össze-vissza, ha durván harapna, rájátszana a nyögésekre. Azért írom feltételes módban, mert hálistennek az ilyen nők elkerültek még eddig.
2016. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!