Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg létemre tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg létemre tetszik egy heteró srác?

Figyelt kérdés
Munkában már két hónapja dolgozik egy hetero (21) srác. Nagyon jól elvagyunk,sokat nevetünk, hülyülönk,stb ..nem zavarja, hogy más vagyok. de viszont nekem nagyon bejön. Szeretném, hogy ő is meleg lenne.. hogy több legyen köztünk mint barátság. Mit tegyek, hogy ne okozzak magamba lelki fájdalmat , hogy nem kaphatom meg? vélemény, tapasztalat. .. olyanok írjanak akik melegként szerelmesek voltak hetero fiúba. de bárki írhat kösziii

2016. okt. 28. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nekem konkrétan több évembe telt kiheverni hogy reménytelen ez az egész. A legőszintébb tanács amit adhatok hogy minél hamarabb tudatosítsd magadban hogy nem lesz belőle semmi és ne rendeld magad semennyire alá annak a srácnak.
2016. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Melegként heteróba szerelmesnek lenni nagyon rossz dolog. Amit tehetsz hogy nem teszel semmit. Ő úgyse lesz meleg sajnos. Viszont ne áltasd magad semmi képpen vagy érts félre helyzeteket. Decaz érzelmeknek nem lehet parancsolni sajna...
2016. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
ne légy önző ő hetero sose lesz meleg
2016. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes vagyok az egyik munkatársamba. Ő hetero! Tudja, és nem zavarja! Nagyon jó barátok vagyunk!
2016. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%
Tudod,egy jó tanács.Sose nézz meg alaposan egy hetero fiút . Mert megtetszik és elkap a depresszió én nagyon sokáig nem tudtam kiheverni a hetero fiút az életemből,dalokat írtam róla meg minden így sikerült nagy nehezen,de még mindig kívánom
2016. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!