Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyesek szerint ez miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek szerint ez miért tartozik az "undorító" dolgok közé?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap, amikor barátommal együtt voltunk, pont szeretkezés közben jött meg a menstruációm, erre ő egy undorító jelzővel illetett és hogy nem akar velem többet lefeküdni, mert akaratlanul is ez jut eszébe és ettől undorodik.

Tudom, hogy nem minden ember ilyen finnyás, meg erről nem én tehetek. Sajnálom, hogy ez számára undorító, csak rosszul is esik egyben és nem tudom mire vélni ezt a viselkedést.


2016. dec. 2. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
degenerált és éretlen a pasid. keress mást.
2016. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nekem mindig az ugrik be elsőre, ahogy akkor mekkora hisztit verne a pasi, ha NEM jön meg?!

Egyébként én is dobnám a fenébe a fiúkát, annyit nem ér, mint egy vibrátor meg egy pár elem.

2016. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki azt az idiótát
2016. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
az ő farka se kezd el vérezni szex közben, ennyit te is megtehetnél érte, úgyhogy szerintem nagyon igaza volt
2016. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen nekem is (előbb jött,mint kellett volna). Ez egy élettani dolog, amiről nem tehetsz. Van, aki olyankor nem szereti,ez is érthető. De,hogy KÖZBEN sikerült így...hát azt senki sem tervezte. Mosakodjon meg, és térjen napirendre fölötte.
2016. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Jo kaloz a voros-tengert is atszeli.
2016. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a fele komment baromsag. Miert ne taszithatna valakit a ver? Az en pasim se szerette, olyankor en kenyeztettem amit kamatostul kaptam vissza havibaj utan. Van aki a ver latvanyatol is rosszul lesz akarmilyen kemeny csavo. Az mar mas dolog, hogy Ot ennyire megviselte, hogy hozzad se akar nyulni. Inkabb beszelj vele mint, ossze-vissza agyalsz hulyesegeken meg a kommenteken.
2016. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez inkább izgató, jó sikamlóssá teszi a hövelyt a vérzés. :D
2016. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

itt nem arról van szó, hogy szimplán taszítja a vér. oké, taszítja, nem akar olyankor szexet, ezt el lehet fogadni. de hogy olyanokat mondjon emiatt a barátnőjének, hogy undorító meg hogy nem akar többet lefeküdni vele?? ez beteg. ha felnőtt férfi létére ennyire kiakad egy kis menstruációs vértől, menjen orvoshoz.

arról nem is beszélve, hogy gondolom, ő alapvetőnek veszi, hogy a gcijét lenyeld..

2016. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

teljesen érthető lenne a szituáció, hogyha nem akarna lefeküdni veled olyankor. de hogyha közben megjött arról nem tehetsz és ne legyen már akkora tapló, hogy ilyeneket mond. szerintem beszélgess el vele és cseszd le, hogy már pedig erről nem tehetsz és viselkedjen már éretten.

velem is előfordult már ilyen, de szerencsére az én barátom jól kezelte a dolgot, sőt ő nyugtatott engem, hogy nincsen semmi baj, ez egy természetes női folyamat. azt hiszem, hogy ez a normális hozzáállás egy ilyen szituációban

2016. dec. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!