Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem undorító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító a rövidre vágott fanszőrzet?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a határozatlanság érzését kelti lányon, olyan hamis. Ha szőrös, akkor legyen normálisan szőrös, természetesen. Én szeretem a szőrt, akkor pedig legyen jó sok belőle. Ha nem szeretném, akkor csupaszt akarnék biztos, nem rövidet.
2016. nov. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nalam igénytelenséget mutatna😊 L
2016. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van más is aki szereti ha undorodhat valamitöl. Akkor jobb neked valamiért?
2016. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A meghagyott, nem borotvált szőr nem igénytelenség. Nekem sokkal kényelmesebb, komfortosabb még nyáron is! Amikor szőrtelen volt folyton viszketett... Szenvedtem vele két hétig mire megnőtt olyan hosszúra, hogy nem szúrt. Biztos nem valók meg tőle.
2016. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Biztos nem vagy vele egyedül, de én se esztétikai okokból csinálom így. Teljes hosszban idegesít, szőrtelenen meg viszket és szúr ha visszanő. Meg egészségesebb is ha van szőr. De mint már mondtam teljes hosszában meg engem idegesít. Szerintem nem határozatlan, határozottan tudom, hogy nekem az arany középút a legjobb:D
2016. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rövidre van vágva, de eddig még egy srác sem panaszkodott.
2016. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!