Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nős pasi mit szólna ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős pasi mit szólna ehhez?

Figyelt kérdés

Legjobb haveromnak tartom őt,minden gondomat megosztom vele,ő sok mindenben segít nekem.Megtudtam azt is tőle,ha nem lenne senkije megdugna. Gondoltam arra mivel mindig sokat segít nekem,meghálálom neki. Mégpedig felajánlok neki egy gyors szopást. Am is tetszik ez a férfi.

Szerintetek visszautasítana?


2016. dec. 3. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Undorito vagy
2016. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
1-es vagyok. Bocs. Elso gondolatom volt ez. Nagyon gaz dolog szerintem belepiszkitani mas kapcsolataba. Nem akartam durva lenni
2016. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Én nem utasítanám el,sőt örülnék neki,viszonoznám is.37F
2016. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért azt mondják az nem megcsalás!
2016. dec. 3. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Remelem a te majdani kedvesednek is sok no fogja viszonozni a segitokezseget :)
2016. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Troll.


De ha nem. Remélem, egyszer szerelmes leszel, és valaki előtted fogja kedvességből- remegésig szopikálni. Te meg majd vigyorogsz mint a vadalma ugye ? Mert hát, " azt mondják, az nem megcsalás" !


Le lehet pontozni, nem izgat! :D de inkább írjátok a kérdezőnek, hátha lekattan a foglalt f- szról.... :D

2016. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megcsalás, ahogy az is ha megcsókol... És ha normális a pasi hatalmasat fog benned csalódni és nemcsak visszautasít hanem meg is szakítja veled a kapcsolatot
2016. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RRR ***** válasza:
29%

szerintem nem tenné

de ne csak őt kényeztesd,hagyd hogy ő is ezt tegye

2016. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a szopás nem megcsalás, akkor mondjátok el nyugodtan a párjának.
2016. dec. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11 nekem nincs párom.
2016. dec. 4. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!