Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy óvszerrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy óvszerrel?

Figyelt kérdés

A párom ragaszkodik az óvszerhez és elvi okokból még szóba se jöhet nála más fogamzásgátlási módszer. Korábban voltak vitánk az óvszer használatról mivel nekem nem megy óvszerrel. Ha egyáltalán ránézek már kezd elmenni a kedvem az egésztől és ha fel is rakom akkor már csak percek kérdése hogy lekókadjak és utána mindegy hogy hány óráig próbálkozik újra életet lehelni belém a párom nem működik....

A párom nem okol engem ezért, soha nem tenne megjegyzést, inkább magára dühös és engem is nagyon megvisel lelkileg hogy nem mennek úgy a dolog ahogyan menniük kéne. Más módszerekkel a csúcsra tudom juttatni őt, sajnos neki nem sikerül engem eljuttatnia oda mivel eléggé nyomaszt a téma. Mikor nagyon elszabadultak az érzelmek volt rá példa hogy óvszer nélkül csináltuk és akkor érdekes módon minden működött.


Mit javasoltok mit csináljak? Kipróbáltam már másféle óvszert, próbáltam megbarátkozni a gondolattal (ezért is próbáltuk meg több alkalommal óvszerrel)...

Bármi ötlet srácok?


2016. dec. 3. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Először is kíváncsi lennék ezekre az elvi okokra - ha esetleg orbitális nagy marhaságról van szó, hátha rá tudok mutatni arra.
2016. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Miota vagytok egyutt? Ha mar regota akkor ideje lenne mas modszer utan nezni. Menjetek el egy kivizsgalasra, ha attol fel, hogy barmit hordozol. Hosszutavon nem fog mukodni, ha nem jo a szex. Az egy fontos dolog. Ha nem tudtok kiteljesedni, akkor szep lassan ki fog fujni a dolog.
2016. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Valahogy próbáld ezt vele megbeszélni,hogy nem pálya. Én is utálom gumival, dettó ugyanez a problémám, meglátom és már szexhez sincs kedvem kb. de persze még is ráadom a fejem,csak kb. olyan puha mint a szétfőzött virsli,párom azért akarta gumival,mert 2 exem lett tőlem terhes (egyik fogamzásgátlót szedett,a másik pedig előváladéktól esett teherbe),de már sikerült megbeszélnem vele,hogy felesleges, tablettát szed ő is így azért nyugodtabb,hiába,hogy még az se 100%,de szerintem csak ennyi...kommunikáció,megkell hogy értse,hogy neked nem pálya ez így
2016. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Barátkozzál meg az óvszer gondolatával. Tapasztalataim szerint akinek óvszerben nem megy, annak amúgy sem megy. Viszont akinek semmi baja nincs az óvszerrel - na az olyat imádjuk. :)

(És igen, én egy olyan típusú csaj voltam, aki a barátja kedvéért már volt, hogy szedett fogamzásgátlót.)

2016. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Van neki 1 hülye fóbiája hogy idegen ember ne fogdossa/nézegesse lent, ezért nem hajlandó nőgyógyászhoz menni hogy esetleg valamilyen fogamzásgátlót felírasson magának...


2. Lassan 1 hónapja mint egy pár, de előtte is ismertük egymást pár hónapja, ezért elég hamar (napok alatt) eljutottunk az ágyba. Én próbálom cinizmussal és humorral elütni a problémát amire ő csak annyit válaszol hogy tudja hogy engem úgyis jobban zavar az hogy nem működnek a dolgok, de akkor se fog változtatni...

2016. dec. 3. 23:21
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Próbálom megérteni ezt az álláspontot is, csak itt az a baj hogy gumi nélkül simán kibírok 1-2 órát is egyhuzamban. Ha felkerül a gumi akkor pedig vége és utána veszett fejsze nyele a téma.
2016. dec. 3. 23:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"1. Van neki 1 hülye fóbiája hogy idegen ember ne fogdossa/nézegesse lent, ezért nem hajlandó nőgyógyászhoz menni hogy esetleg valamilyen fogamzásgátlót felírasson magának..."


És ha más miatt kell majd nőgyógyászhoz mennie, akkor inkább mártír lesz? A fóbia arra van, hogy pszichológus segítségével feldolgozzák. Inkább ezen kéne akkor dolgoznotok, akár az egész óvszermizériától függetlenül is.

2016. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Idegen ne nezegesse? Es amikor szexel eloszor valakivel? Pl veled is. Oke, hogy ti ismertetek egymast, de nem lattad meztelenul.

Menjen el szakemberhez, ha ez tenyleg fobia. Ha pedig csak urugy, akkor nemtudom..

2016. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Külön ráadás hogy a párom is gyűlöli az óvszert. A látványát, a hangját, az érintését. Nem hajlandó megfogni a farkamat ha óvszer van rajta... Nem hogy még véletlenül feltenni hátha azzal segítene valamit is a problémán... És pont ezért zavar hogy még mindig ott tartunk hogy használjunk óvszert és barátkozzak meg a gondolattal.....
2016. dec. 3. 23:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod azert eleg korulmenyes.. Egy honapja vagytok egyutt, le se kene szallnia a pocsodrol, nemmeg problemazgatni.
2016. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!