Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor azért nem keres a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor azért nem keres a fiú, mert van valaki más?

Figyelt kérdés

van egy srác, kb két hónapig találkozgattunk heti párszor. egyikünk sem akart semmi komolyat, de nagyon jól elvoltunk egymással. egyszerűen csak jó volt, sokat nevettünk, hasonló volt az ízlésünk, a szex pedig nagyon-nagyon király volt. aztán egyszercsak elkezdett nem keresni meg passzív lenni, és egyszerűen nem tudok rá magyarázatot találni, hogy miért. gondolom, felszedett valaki mást, akivel jobban érzi magát? pedig tényleg tök jól elvoltunk, még ha nem is nagy dologról volt is szó, meglepne, ha emellett mások után keresgélt volna.

vagy van ilyen, hogy egy fiú egyszercsak nem akar már semmit? ezt nem tudom elképzelni, legalább már párszor áthívhatott volna szexelni akkor. tényleg nem értem, miért.. szerintetek van valami értelmes oka? (megkérdezni nem fogom, nyilván)



2016. dec. 4. 21:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és nem azért, mert ő esetleg komoly kapcsolatot keresett volna, szerintem.
2016. dec. 4. 21:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kajak durva, hogy valakik tényleg úgy veszik a szexet, mint én a haveri kávézást egy kedves lány ismerősömmel.

Amúgy igen, valószínű vagy talált mást, vagy a nagyon-nagyon király rész csak számodra létezett, lehet neki nem volt annyira király. 23/F

2016. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

most az teljesen lényegtelen, hogy ki hogy veszi a szexet szerintem. ha nem akarok komoly kapcsolatot épp, de azt sem akarom, hogy minden héten mással és találok valakit, akinek hasonlóak az igényei, akkor miért ne?


azt 99%-ra mondom, hogy a szex neki is nagyon király volt. olyan dolgokat csináltunk, amiket mással kis eséllyel fog újra csinálni. többször mondta, hogy mennyire jó, ilyenről meg miért hazudna?

2016. dec. 4. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg vele?

Lehet van valami baja, de ő sem mer tőled kérdezni.

2016. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem talált egy komoly kapcsolatot, mivel te nem moccantál rá olyan célzattal. Vagy lebukott a barátnője előtt. Stb. Miért nem kérdezel rá, jobb így vergődni?
2016. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, de ha neki is jó volt, akkor sincs semmi kötelezettsége feléd. Szexkapcsolat. Egyikből ki, másikba be. Ha hűséges lenne, akkor azt már párkapcsolatnak hívnák. Megunt, talált mást, nem kellettél neki több szexre, kész.
2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Drágám! Itt begyepesedett 15-25 áves emberektől hiába vársz értelmes választ, mert azt hiszik a szexhez csak a fiúknak van joguk!

(F 60) :-)

2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

barátnője tuti nincs. és szerintem komoly kapcsolatot sem keres.. ha meg igen, nem adta jelét. lehet, hogy 'komolytalannak' tart, mert már rögtön az első alkalommal lefeküdtem vele és azt hiszi, hogy én kb csak szexkapcsolatra vagyok jó? nem az a komoly, elkötelezett fiú..

nem tudom, mi baja lenne, egyszerűen csak nem keres már egy jó ideje. így elég kínosnak érezném egyszercsak ráírni, hogy mégis miért tűnt el? bár ki tudja, lehet ez lesz.

2016. dec. 4. 21:20
 9/11 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha találok egy szimpatikus, vonzó, értelmes embert, akivel jól működik a szexkapcsolat, akkor nem keresgélek újat. megint elölről elkezdeni mindent, nekem egyszerűbb, ha van egy fix, akivel tényleg jó. ezek szerint neki nem volt annyira jó velem.. amit nem értek, mert mint már írtam nem tudnék hibát találni a dologban.

vagy a fiúknál tényleg így megy ez, hogy hiába jó, pár hónap után új kell? elszomorító..

2016. dec. 4. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akarlak cseszegetni, de mi ez, hogy a fiúknál úgy megy, hogy mindig más kell? Nem a barátod volt, nem párkapcsolatban voltatok, nem szerettétek egymást (legalábbis papíron), hanem szexeltetek kötöttségek nélkül. Ez a mondat akkor lenne releváns, ha a barátod hagyott volna el valaki másért, pedig tök jól megvoltatok. Ha nem tudod azt megérteni, hogy te nem ilyen viszonyban voltál a sráccal, akkor nem érted a szexkapcsolat lényegét. Nem azt mondom, hogy csak a dugásról szól, de romantikus vacsit, meg nagy dumálásokat, nyíltságot ne nagyon várj ettől. Ha ezt nem érted, akkor tényleg nem érted a szexkapcsolatokat, vagyis nem értél meg rá. Egyébként ezt az is bizonyítja, hogy valószínű, elkezdtél iránta érzelmeket táplálni, szóval nem maradtál meg csak a szexkapcsolatban, hiába is próbálod bemagyarázni magadnak az ellenkezőjét.
2016. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!