Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor azért nem keres a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor azért nem keres a fiú, mert van valaki más?

Figyelt kérdés

van egy srác, kb két hónapig találkozgattunk heti párszor. egyikünk sem akart semmi komolyat, de nagyon jól elvoltunk egymással. egyszerűen csak jó volt, sokat nevettünk, hasonló volt az ízlésünk, a szex pedig nagyon-nagyon király volt. aztán egyszercsak elkezdett nem keresni meg passzív lenni, és egyszerűen nem tudok rá magyarázatot találni, hogy miért. gondolom, felszedett valaki mást, akivel jobban érzi magát? pedig tényleg tök jól elvoltunk, még ha nem is nagy dologról volt is szó, meglepne, ha emellett mások után keresgélt volna.

vagy van ilyen, hogy egy fiú egyszercsak nem akar már semmit? ezt nem tudom elképzelni, legalább már párszor áthívhatott volna szexelni akkor. tényleg nem értem, miért.. szerintetek van valami értelmes oka? (megkérdezni nem fogom, nyilván)



2016. dec. 4. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szexkapcsolatban is elvárt az őszinteség, meg a korrektség. Legalábbis nekem működött így ilyen kapcsolatom sokáig. Pasifüggő is persze, de én mondjuk jól megvoltam a partneremmel. Meg is mondtam neki, hogy ha nem őszinte, én abbahagyom. És mivel akarta ezt, őszinte volt. Na? Nem kell hülyére venni a másikat és nem is kell hagyni. Ezért mondom, hogy kérdezz rá. Ez nem úgy működik, hogy a pasinak mindent szabad, neked meg kuss van. Ja és attól még, hogy érdekli a kérdezőt, hogy miért nem ír a pasi, attól még nem biztos, hogy szerelmes.
2016. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!