Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A sok szextől ki fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A sok szextől ki fog tágulni a vaginám?

Figyelt kérdés

Még nagyon kezdő és szűk vagyok viszont láttam már olyan filmet amiben "megöklözik" a lányt. Ők azért lesznek olyan tágak mert sokat szexeltek? Egyenlőre nekem 2 ujjal is elég de mi kell hozzá, hogy ennyire ki legyek tágulva?

El szeretném kerülni, hogy ilyen legyek.. keveset kell szexelni?


2016. dec. 5. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A vagina rugalmas. Szexelj kedved szerint amennyit csak szeretnel :)
2016. dec. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korom óta élek nemi életet.. Rendszeresen pedig 20 éves korom óta. Mai napig olyan szűk vagyok hogy egy normál tampont is nehéz felhelyezni. Szóval nyugi! 22 L
2016. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi 2. a választ megnyugtattál picit !:) de akkor mitől lesz valaki annyira tág, hogy egy ököl felfér?
2016. dec. 5. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ellazítja... a hüvely izmos, tud tágulni hiszen a baba feje is kifér rajta.
2016. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vaginád max szülés után tágul ki, de az is elsősorban a gátmetszés miatt.
2016. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évek élek nemi életet rendszeresen, szültem is már egyszer, igaz, gátvédelemmel, de kislányom fejkörfogata 35 cm. volt.Ennek ellenére nem harangoztak soha bennem.

Nyugodtan szexelhetsz annyit amennyi csak jól esik.

2016. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont alapból tág vagyok. Nem szültem, fiatal vagyok mégis.
2016. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont,hogy edződik. Ahogy előttem írták,rugalmas.

A másik: szülés után sem feltétlen tágul ki. Van,akinek megsüllyednek a szalagok, vagy kevésbé rugalmas, de intimtornával nagyrészt rendbetehető.

2016. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de nem fog tágulni annyira, ha nem tágítod :) Azoknak, akiket öklöznek, jó részük szült már, a többit is fokozatosan tágították.

A sok szex nem fog oly mértékű tágulást eredményezni! :)

2016. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!