Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom megértetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megértetni a barátnőmmel, hogy a punci az nem undorító?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémánk, hogy ebből mindig problémát csinál. Csak akkor engedi hogy kinyaljam, ha lefürödtünk vagy hasonló. Ő gond nélkül leszop akár úgy is hogy átbuliztunk egy éjszakát és ez miatt kihagytunk egy fürdést.


De fordítva, az nagyon nincs így. Csak akkor engedi meg gond nélkül, ha lefürödtünk, annak pedig se íze se semmije, az meg úgy nem jó nekem. Ha belenyúlok miközben előjátékozunk és nedves, aztán a kezemet a számba teszem, az se tetszik neki, sőt... Ő kifejezetten undorodik magától is, mármint még azt se szereti ha saját magát kóstolgatja. (exem imádta, ha az ujjaimat a szájába raktam miután lent turkáltam benne).


Furcsa, és engem nagyon kiakaszt, mert sokkal jobban szeretek nyalni, mint fordítva, de nála konkrétan nem lehet, mert fürdés után nekem nincs kedvem úgy már.


Nekem az lenne az igazi, ha reggel lezuhanyzik és az esti zuhany előtt még valamikor kinyalhatom, vagy délután, de ez lehetetlen. Én azt sem hiszem el, hogy reggel felébredés után mikor arra ébredek hogy rajtam dolgozik neki nincs szüksége semmilyen viszonzásra, lecumiz és akkor az úgy neki elég, nem kell neki semmi...


Ti nők hogy vagytok ezzel? Tanácsot erre tudnátok adni? illetve ha mondjuk lecumizzátok a párotokat és tiszta nedv lesz a bugyitok is (azaz élvezitek az egészet), nem lesztek "hiányosak" ha nem kértek viszonzást?


Mármint fordítva, hogy én kinyalnám őt és nem viszonozná, valszeg nagyon kanos lennék.


2016. dec. 5. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így elmondanád neki akkor nem értené meg? vagy mondtad neki ugyan így?
2016. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok,mint a barátnőd..jobban szeretek adni, mint kapni. Nagyon szeretem csinálni, és nem várom el a viszonzást..Illetve ha engedem én is fürdés után szoktam engedni, és ilyenkor am.nehezebben tudok elmenni..ha kézzel izgatja a csiklómat,akkor 5-10 perc alatt elmegyek, szex közben is viszonylag gyorsan, de ha nyal,nekem az sokkal lassabb folyamat,mert nehezen engedem el magam,hiába vagyunk együtt régóta. :\
2016. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is mint a baràtnőd! 25N
2016. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát, sokkal előrébb nem lettem :)
2016. dec. 6. 00:17
 5/13 anonim ***** válasza:

én szeretem amikor kapok, de nem mindig várom el! néha jó csak úgy játszani vele és örömet okozni a másiknak. Viszont én is inkább csak zuhi után engedtem...

volt hogy engedtem úgy is, hogy zuhi előtt, de kicsit "igénytelennek" éreztem úgy...


és nem tudom van-e értelme olyanról győzködni, ami neki nem jön be, illetve nem komfortos... lehet az a baja, hogy érzi a "saját ízét"? ha fogalmazhatok így...

2016. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti a saját nedvét nyalogatni , akkor ne erőltesd. Pont ezért nem engedi fürdés nélkül. Mert ő nyilván rosszabbnak érzi saját magát és azt hiszi hogy más is azt érzi. De csak akkor és az a jó ha mind kettő élvezi, nem kötelezően kell csinálni.
2016. dec. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
iyen egy normalis no, add at nekem ha ennyire zavar
2016. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy neked folyton ez jár az eszedben, mert ezért vagy megőrülve. Nyugodtan mondhatod neki, hogy "állott" puncitól nagyobb izgalmat érsz el. Viszont, ha nem akarja, akkor ne erőltesd, mert elmegy tőle/d a kedve.

Ha ez neked sehogy sem jó, keress mást, mert folyton úgy érzed majd, hogy jó, jó, de nem az igazi.



Különben én is ilyen vagyok, mint a barátnőd, undinak gondolom a mókusomat egy egész napos meló+lótás-futás után a másik szájára szabadítani. Pl. ovuláció környékén előfordulhat kisebb folyás, ami mondjuk feszültté teheti vagy ha sokat ül, bepittyedtnek gondolja. Mittomén...

2016. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó de hát értitek, nyáron ha reggel lezuhanyzom, dolgozom utána aztán este 5-6 fele hazaérek, ő gond nélkül lecumiz, pedig mikor lekerül rólam a nadrág, azért sokszor én is érzem hogy leizzadtam.


Őt ez mégsem zavarja. Nem is kellene, szóval arészről müködik ez a dolog. De ha én ezt nem érzem kellemetlennek, akkor nem tudom, hogy neki miért kéne kellemetlennek éreznie azt, ha nem semleges ízű a puncusa...


Azért ő jól öltözködik, csini, teljesen egyben van, igényes, ad magára, így pedig nem tudom miért feltételezi magáról azt, hogy "igénytelen" ott lent. Mert ha undorítónak érzi magát, akkor csak ezt érzi nem?


Lehet olyankor kéne támadnom, mikor védtelen, mondjuk reggel, mikor még alszik :) Hátha meggondolja magát akkor, ha egyszer csak azt veszi észre, hogy már ott szeretgetem.


Nem is azzal van a gond, hogyha valamilyen módon belekerül valamilyen szituációba, inkább ő olyan hogy ami részéről kellemetlen, abba nehezen megy bele, de ha belemegy, akkor már neki sem kellemetlen... de az élet minden területén értem ezt, ebben még nem értem el eredményt, de remélhetőleg itt is ilyen.

2016. dec. 7. 00:25
 10/13 anonim ***** válasza:

" lehet olyankor kéne támadnom , mikor védtelen "

Egyre rosszabb , egyre hülyébb vagy.

2016. dec. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!