Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a barátnőmmel megértetni hogy az ő érdekében próbálom távoltartani magam tőle?

Figyelt kérdés
szeretem őt, talán ő is szeret engem, de jobbnak látom ha elválnak útjaink, mert én csak visszahúzom őt, nem illek hozzá, úgy gondolom jobb lenne neki nélkülem, boldogabb lehetne valaki mással. tudom hülyén hangzik merthát elvileg szeretjük egymást (legalábbis én őt biztosan) de mégis... nehéz kimondani hogy vége. valaki tudna esetleg valami jó tippet adni?
2012. jan. 6. 09:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Értem én: Le akarod pattintani és ennyi. De minek akkor túlbonyolítani a dolgot?

Nem kell a rizsa, hogy nagyon szeretlek, de a te érdekedben..., 1. hülyén hangzik, 2. nem igaz.

Mondd meg neki, hogy vége, ne ragozd tovább. Többet ne találkozzatok.

2012. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Minek húzod-halasztod.Ha így gondolod, akkor elbúcsuzol és kész
2012. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első válaszoló véleményét..szerintem is csak leakarod pattintani,ez csak valami rizsa hogy nem akarod magaddal húzni...hiszen az az ember aki ezt tudja magáról az minél inkább azon van hogy összeszedje magát és megmaradjanak egymás mellett hiszen szereti a másikat és a másik is őt...az igazság pedig a te esetedben az hogy nem is akarod igazán szegényt,csak valami ürügyet kiakarsz találni és nincs pofád oda állni eléje és megmondani ezért kitalálsz ilyen hülyeségeket...
2012. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted őt, akkor legyél vele, ha meg nem, mondd a szemébe, ne köntörfalazz, ilyen egyszerű! Honnan tudod TE, kivel lenne Ő boldogabb? Legfeljebb azt kérezheted, TE kivel lehetnél az...
2012. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te csak ne akard eldönteni, hogy ő kivel lenne boldogabb. Ha nem szereted, akkor szakíts vele és kész, mondd meg neki. Ha meg szereted, akkor maradj vele és hadd döntse el ő, hogy kivel boldog.
2012. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 BlackSword ***** válasza:
100%

Na ez az... Ha le akarod pattintani, akkor mond meg neki nyíltan és tisztán!!! Ha meg szeretitek egymást akkor legyetek együtt, és kössetek kompromisszumot!!!

De hanyagold ezt a teátrális drámai monológot!!! Annyira életidegen, mint az indián síugró...

2012. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az igazság:

mert Ő csak visszahúz Engem, nem illik hozzám, úgy gondolom jobb lenne Nekem nélküle, boldogabb Lehetnék valaki mással.

2012. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Tisztára mint ha a pasim írta volna xĐ

Komolyan nem értem ha szereted,akkor miért akarod elmarni?Had döntse már el ő,hogy kivel lehetne boldog és kivel nem!Képes lennél össze törni a szívét csak azért mert szerinted nem vagy neki elég jó?Istenem hová süllyed ez a világ :/

2012. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jobb neked nélkülem duma nagyon szánalmas, és totál nem igaz. El akarod hitetni vele, hogy az ő érdekében akarsz szakítani, közben ez totál nem igaz. Ha szerelmes vagy belé, és ő is beléd, akkor meg se fordulna ilyen a fejedben. Majd ő eldönti, hogy akar e téged, te meg eldöntöd hogy akarod e ő, ne akarj helyette dönteni. Legalább annyi vér legyen a pucádban, hogy megmondod, hogy TE NEM AKARSZ MÁR VELE EGYÜTT LENNI, légy férfi.


27/n

2012. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ezt a számot a tiwiglihtba is előtték és már ott sem volt semmi hatása.
2012. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!