Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltam rosszul? Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam rosszul? Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves, kissé teltebb ( nem vékony, de nem is duci) nő vagyok. Párom 40 éves. Van 4 gyermekünk.

Tegnap egész nap célozgatott, hogy szexelni szeretne. Nem értettem félre, egész konkrétan a tudtomra adta. Este, mikor a gyerekek elaludtak ( este 8 óra), belebújtam a tőle kapott falatnyi tangába, és színben hozzá illő teljesen áttetsző felsőbe, és úgy mentem be a hálóba. Tetszett neki, megvolt az előjáték, petting...fel is állt neki rendesen. Majd mikor a behatolásra került volna sor ( az ölébe akartam ülni úgy, hogy ő közben az ágy szélén ül. Így nem csináltuk még, ő is szerette volna, ha újítunk), egész egyszerűen lelankadt. Teljesen, mintha nem is izgattam volna fel egyáltalán. Próbáltam simogatni, csókolgatni, stb...de semmi eredménye nem volt.

Erre ő megsértődött. Hogy erről én tehetek, meg hogy ő éhes, fáradt, nézni akarja azt a nyomorult Éjjel -nappal Budapestet, különben sem volt hozzá kedve. Megsértődtem, mert rosszul esett, hogy engem hibáztat, holott egész nap ezt erőltette. Simán megmondhatta volna előtte, hogy nincs kedve, azon nem sértődöm meg. Nem is szóltam hozzá utána. Most jött haza, kérdeztem, hogy miért engem okol. Erre elhordott mindennek, hogy én csak egy k vagyok, nincs is gusztusa hozzámérni, undorodik tőlem, szakítani akar, anyázott, cigányozott ( nem vagyok roma), undorítóan beszélt velem. Azóta nem vagyok hajlandó hozzá szólni.

Szerintetek én rontottam el? Egyáltalán nem mondta, hogy nincs kedve, sőt, ő akarta inkább.

Hogyan reagáljak erre?


2016. dec. 6. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Te rontottad el azzal, hogy egy ilyen primitív b*nkóhoz mentél hozzá.
2016. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. 6 éve együtt vagyunk, és van egy kisfiunk. A másik 3 gyerkőc a volt férjemtől van. Nem is mennék hozzá többet senkihez.
2016. dec. 6. 14:24
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

mi van????????

szerintem itt nem a szex lesz a gond...

valami más miatt NAGYON FESZÜLT és ezt rajtad vezette/vezeti le és talán ez volt az oka a tegnapi dolognak is...


23F

2016. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tegnap szabin volt. A gyerekek egész nap oviban, suliban, neki semmi dolga nem volt. Pihent az ágyban, játszott a tabon, evett. Ennyi volt a tegnapi napja. Anyagi gondjaink nincsenek. Ha feszült, azt általában elmondja.
2016. dec. 6. 14:36
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

és máskor is volt ehhez hasonló eset?

mert szerintem ez csak úgy magától nem esik meg, valami van a háttérben...

vagy lehet eléggé koppant az egója, mert lelankadt, nem túl büszke véletlen?


23F

2016. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hatalmas egója van, ez igaz. Igen, többször előfordult már az elmúlt 2 évben. De sosem akadt ki ennyire. Egyszer fordult elő, hogy vita lett belőle, mikor arra kértem, menjen el egy teljes kivizsgálásra, mert akár cukorbetegség, magas vérnyomás is okozhatja. Persze nem megy el.

Nekem megfordult a fejemben a szakítás...én nem érem be heti egy szexxel, szóval sokszor kezdeményezek, és sokszor utasít el. Nekem ez nagyon rosszul esik. És ha a haverokhoz van ereje, kedve, hozzám miért nincs?

Úgy érzem, valami eltört bennem most. Rohadt megalázó. Próbálok mindig a kedvében járni, baromira nem érdemlem meg, hogy így beszéljen velem. És nem érti meg, hogy megbántott, megalázott. Nem azzal, hogy nem jött össze, hanem a viselkedésével. Nem hagyhatom, hogy így beszéljen velem.

2016. dec. 6. 14:45
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

akkor valószínűleg sérti az egóját és ő is tudja, hogy benne van a hiba, hisz ő lohadt le, de próbálja ezt rád kivetíteni...

am már megszokott pózokban/esetekben is leszokott lankadni?

nem lehet, hogy ez az új póz okozta a lankadást?


23F

2016. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
mi ilyenkor szoktunk elmenni nyaralni 2 hétre a tengerpartra. az rendbe hozza
2016. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sértve van a férfi büszkesége hogy le lankadt.. És tudod könnyebb a másikat hibáztatni ez tipikus férfi hiszti hisz besült... Ez nem a Te hibád.. Mert ha lett volna aktus nem lenne ám ez a hiszti...
2016. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen, a megszokott pózokban is előfordult, nem azzal volt a baj. Elutazni nem tudunk, itt vannak a gyerekek.

Oké, hogy hiszti meg egó, de ilyenkor agya sincs? Állítólag szeret...ha valakit szeretek, nem alázom, nem sértegetem. Én sem bántom, ha nem sikerül nekem valami.

2016. dec. 6. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!