Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heteroszexuálisok nehezebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteroszexuálisok nehezebben fogadják el a homoszexuálisokat, mint a leszbikusokat?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősöm nem ítéli el a leszbikusokat, míg a homoszexuálisokat igen, mondván hogy ha két nő játszadozik egymással az szexi.

Ti mit gondoltok? Ez tényleg elfogadhatóbb? L


2016. dec. 7. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, mert ami tetszik nekik arra azt mondják hogy jó, ami nem tetszik nekik arra azt mondják hogy rossz meg pfuj. pl én nem szeretem nézni ha 2 pasi egymással "játszik" de nem ítélem el őket mert ha nekik az a jó.
2016. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én biszexuális vagyok semmi bajom a homoszexuális illetve Leszbikus emberekkel

. De ismerőseim heteroszexuálisak és nincs bajuk a melegekkel addig amíg nem nyomulnak rájuk.. 22 L

2016. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg a leszbiket itélem el,a homokosok izgatnak
2016. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
Férfi szemmel elfogadhatóbb. A nők meg nyitottabbak a homoszexualitásra.
2016. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont,hogy a leszbik gusztustalanok,és az a szexi ha két pasi van együtt.Még be is szállnék.

17/L

2016. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azt tartják szexinek, ha két svéd bikinimiodell leszbizik.

Ha Marcsa, a 90 kilós, férfias ruhájú, férfias hajú takarítónő meg Terka a sarki fűszeresből leszbizik, őket ugyanúgy utálják és undorodnak tőlük, mint két pasi esetén.


Az egyik barátnőm leszbi. Én csak azt nem értem, hogy két nő hogy bír kapcsolatban lenni és hogy nem nyirják ki egymást. :D

2016. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os, igen lehet benne igazság. :)


Két leszbi szerintem nem nagyon nyírja egymást, mivel a pasik náluk ki vannak offolva, szóval nagy vitatéma nem lehet köztük. :D

Közben lehet tévedek...

2016. dec. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!