Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A minap láttam bu (ja nem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap láttam bu (ja nem, ezt a trágár szűrő nem engedi) homoszexuálisokat. És hogy van ez?

Figyelt kérdés

Két átlagos 16-7 éves srác. Semmi extrát nem csináltak, csak fogták egymás kezét, ahogy a szerelmeseknél szokás.

ÉS mégis mindenki megbámulta őket vagy még megjegyzéseket is tett.

Nem léptünk már túl ezen? Miért érdekel bárkit is, hogy a vele szembe jövő két illető egy pár-e és hogy heteroak-e?


2015. nov. 8. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert maradiak,konzervativak. Közben pedig azt nem értem mikor két lány meg az utcán kézenfogva az miért nem zavarja öket.Ennyi erövel az sem normális...
2015. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Az a baj, ha ezt elnéznénk ma, akkor holnap már az utcán akarnának csókolózni, holnapután pedig egy zsúfolt étterem kellős közepén fajtalankodni.
2015. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Ezt a heterok közül, vagyis közülünk is csak a bunkóbbak csinálják.

Valószínűleg közülük is.

2015. nov. 8. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

2: [link]


Egyébként a megbámulással nemtom mi a baj, nézni csak szabad nem. A jó csajokat is megbámulom, vagy ha alacsony srác van magas modell csajjal. A megjegyzés tétel az már más dolog, bunkó dolog amivel magukat minősítik az emberek. Sajnos mivel a nép 80%-a proletár, egybites, sztereotip, skatulyákban gondolkozó ember, addig nem fog ez változni, amíg társadalom nem jut el egy fejlettebb szintre. És ez nem elősegíthető azzal, hogy a TV képernyőn a pofámba tolják a homoszexuálisokat, mert akkor majd megszeretik őket. Ez k.rvára nem így működik, csak ballibes barátainknak ez így kifizetődő. Nekik az a céljuk h széthúzás legyen, h a homoszexuálisok majd rájuk szavazzanak. Közben eljátsszák a jótevő szerepét.

Akkor tennének jót, ha pl. a nyuggereknek megmondanák, h el lehet felejteni amit 60-as 80-as években a szexuális perverziókról olvastak. Mert ugye a homoszexualitás akkoriban még egy lapon volt kezelve.


Sajnos ez csak egy, de nem az egyetlen hátránya annak h társadalmunkat elavult, konzervatív, szenilis, tudatlan nyuggerek szavazóbázisa irányítja.

2015. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
#2 kurv nagy baromságot írtál... az étterembe enni járnak nem basni az emberek
2015. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Az emberek megbámulják a szokatlan, nem normális dolgokat. Márpedig két csávó kézen fogva nem normális.
2015. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Én is megbámultam volna őket. :) De csak azért mert biztos cukik voltak együtt és mert ilyet nem nagyon látni. :/


Mégis hol jártál te hogy ilyet láttál?? :)

2015. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!