Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párkapcsolatban élni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párkapcsolatban élni tényleg olyan mintha "Isten megengedte volna, hogy a legjobb haverod egyben a szerelmed is legyen" vagy ugyan olyan problémás mint a heteroszexuálisok esetében?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 21:14
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
85%
Sok ismerősöm mondta már,hogy ezt választaná,ha nem rázná a hideg őket a hálószobai részétől :D
2015. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy veszekednek a meleg párok is :o De ha a meleg barátaimból indulok ki, ők párkapcsolatok terén mindig szerencsésebbek voltak. Illetve náluk azt láttam, hogy nehezebben adják fel a kapcsolatokat, ha valami probléma volt harcoltak a dolgokért és nem rögtön szakítottak. Szóval tettek azért, hogy jól működjenek a dolgok. De ez a pár ember nem mérvadó, és nem is úgy kell elképzelni, hogy sosem veszekedtek és mindig minden tökéletes volt.
2015. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Heteroszexuális párkapcsolat sem feltétlenül problémás, ráadásul ott is lehet az ember legjobb barátja egyben a párja is.
2015. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
73%

Lehet,de sajnos az ritka,bár én direkt ilyet keresek.

Viszont ott akkor is ott van,hogy a nőnek megjön és talán hisztis lesz,ami a itt nincsen :D

2015. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem ,hogy a pattogó válaszadók ha már ennyire pattognak járnak e templomba, elolvasták e a Bibliát, szoktak e segíteni ételosztáson, és úgy álltalában gyakorló keresztények e?


megjegyzem én az vagyok, és magasról teszek rá, ha valaki homoszexuális, attól nem lesz kevesebb (vagy több) ember...


egyébként jól mondja az első, ifjabb koromban mikor nekem és a legjobb barátomnak nagyon elegünk volt a barátnőinkból és a sztereotip női hülyeségeikből, arra gondoltunk mennyivel jobb lenne melegnek lenni :D Persze ezt aztán semmi nem követte, az ember nem tudja csak úgy megváltoztatni a beállítottságát

2015. jún. 14. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, a haverommal nem szoktunk összeveszni, csak a párommal, de mivel általában fergeteges kibékülős szex a vége, én ezt nem nevezném problémának. :)

Sosem voltam heteroszexuális, nem tudom mennyire problémás egy hetero kapcsolat, de azt tudom, hogy a páromra egész máshogy tekintek mint a legjobb haveromra, aki történetesen hetero fiú. Nem akarnék vele lefeküdni, nekem ő barát és kész.

2015. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez kicsit több infó volt a keleténél XD azért köszi a választ
2015. jún. 14. 23:28
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Heteró és meleg kapcsolatban is a párodnak a legjobb haverodnak is kell lennie. Igen, ugyan olyan problémás. Ki mosogat el aznap :D ki porszívóz fel szombaton. ki viszi ki a szemetet. minden ilyen apróságon mint minden heteró/meleg kapcsolatban.
2015. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de ezen akkor megy a balhé ha az ember a haverjával alkik együtt, pl kollégiumban
2015. jún. 15. 11:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én (meleg) tíz évig voltam csak barát a mostani párommal. nem tudtuk egymásról, hogy mi a helyzet. De egy ivós estén össze gabalyodtunk. Azóta párkapcsolatban vagyunk négy hónapja. Minden tökéletes.
2015. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!