Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal nem tudunk egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem tudunk egy menetnél többet együtt lenni, mert 15-20 percnyi szex után elkezd fájni a hüvelye. Neki sokszor nem elég ez az idő, hogy orgazmusa legyen, viszont így nekem sem annyira élvezetes a szex. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 12:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia. Nem lehet, hogy nem nedvesedik eléggé, és az okozza egy idő utána fájdalmat?
2016. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elején nincs baj a nedvességgel, van, hogy annyira kívánja ő is, hogy az előjátékot már-már én erőltetem, ő már szeretné a behatolást, de ugyanez történik. Egy darabig csináljuk és ahogy csak tudok, figyelek rá, ha kell erős vagyok, ha kell gyengéd, de egyszerűen a vége ugyanaz. Ha nem hatolok be, hanem kézzel izgatom, sikerül elérnem az orgazmusát, már kiismertem mit szeret és mit nem, de még sem ugyanaz a kettő.
2016. dec. 8. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy picit nagy vagy neki, vagy ő szűk.

Nem illetek össze méretben.

2016. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha tövig vagyok benne, akkor pont elérem a határait, szerintem pont a méretei vagyunk egymásnak. Stresszelős fajta ember, a negatív dolgokat jobban megjegyzi pl. a munkahelyéről is. Lehet, hogy lelki eredetű a gond?
2016. dec. 8. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül. Valószínűleg kicsit hevesen csináljátok és ki dörzsölődik a hüvelyfal, hámsérülés stb. Ezért fáj. 22 L
2016. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok egy minősègi síkosítót.
2016. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha ilyen sok ido nem eleg neki ahhoz, hogy orgazmusa legyen, el kellene mennie nodokihoz, hogy nem szervi oka van e.


Addig is hasznaljatok sikositot. Es legyen hosszabb az elojatek.

2016. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen sok idő? 20 percről van szó, az hol sok idő...

Valószínűleg kidörzsölődik, de már szerepet játszhat az is, hogy fél a fájdalomtól és rágörcsöl.

2016. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!