Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban nem egészséges hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem egészséges hogy két hetente kívánom a barátnőm úgy hogy fél éve vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Minden haverom csodálkozik hogy hogy hogyan tudtam ennyire csinos barátnőt találni. Valóban nagyon csinos és nagyon vonzó számomra de egyszerűen nincs igényem két hetenkénti több szexre. Sok haverom barátnőm szerint ez furi...hát már én sem tudom....
2016. dec. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

a furi szó használata után elgondolkodnék, hogy nem e vagy esetleg látens homokos.


Amúgy mi is több mint fél éve vagyunk együtt és megvagyunk heti 1 szexxel. nem mindenkinek igénye a napi 5 dugás.

2016. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két hetente egyszer... Talán hatvan éves kor fölött normális.
2016. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy 50-es férfitól is többet remélnék.
2016. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi majdnem egy éve, de naponta egyszer biztosan elkap... ha nem, akkor már tényleg fáradt. :)
2016. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
életmód, étrend, dohányzás?
2016. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szexuális éhsége. Ha neki is elég ennyi, akkor nem kell erre rágörcsölni.

Az viszont jelenthet valamit, ha esetleg az elején jóval többet kívántad.

2016. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!