Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy akivel szexkapcsolatban vagyok, az hogyan érez irántam? Többet is akarna-e?

Figyelt kérdés

A szex pazar.

Csak egymással szexelünk.

4 hónapja tart.

Barátok lettünk.

Mindent megbeszelünk egymással.

Találkoztunk már szex nélkül is.

Nagyon jól kijövünk.

Szerintem kb minden passzol köztünk.



2016. dec. 9. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom te vagy a lány.


Ne kérdezz semmit, mert elriasztod. Csak élvezd hogy van.

2016. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak használ,fogdd fel!
2016. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
pfej az ilyen nőket sosem tartottam sokra
2016. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Hetente min egy ilyen kérdés van kiírva ezen az oldalon. Odadobjátok magatokat a pasinak, aztán csodálkoztok, ha nem akar tőletek komolyabb kapcsolatot. Miért akarna? Nem dolgozott meg értetek, nem küzdött, nem szenvedett, csak az ölébe hullottatok. Így pedig nem becsül semmire.
2016. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Szívem, én is így kezdtem az elején aztán a 4 hónapból lassan 4 év lett, és még azóta sem vagyunk együtt. Bár én nem bánom, nekem jó így, de ne legyél naív :)
2016. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Azt írod, minden jól működik köztetek. Akkor hol van itt a gond? Mi az ami hiányzik neked? Az hogy nem mondogatja folyton azt, hogy így szeret, meg úgy szeret? Az összetartozás és a szeretet érzése nem attól függ, mennyiszer mondja egymásnak két ember azt hogy szeretlek, imádlak stb. Ha nem működne a kapcsolatotok, vagy nem éreznétek egymás irányt semmit, akkor az már 4 hónap alatt valószínűleg kiderült volna, és koránt sem tudnátok olyan kapcsolatban lenni egymással ahogy azt leírtad a kérdésedben. Azt pedig hogy esetleg össze is költözne-e e veled, úgy tudhatod meg, ha felveted neki az ötletet és ha van rá lehetőségetek akkor kipróbáljátok. Ha mindent meg tudtok egymással beszélni, akkor valószínűleg ez sem lesz ez alól kivétel.
2016. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!