Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék, hányszor...

Ha fogyni szeretnék, hányszor kell edzeni hetente?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy sosem tudok mértéket tartani. Leginkább hasról, illetve karról szeretnék lefogyni.

Az egészséges táplálkozást már bevezettem az életembe, csak az edzéssel van problémám. Van amikor annyit edzek egy nap, hogy teljesen kivagyok, a másik nap meg alig mert elfáradtam.

Hetente hányszor kéne, és mennyi időt?



2016. nov. 24. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egészséges életmódot már bevezetted az életedbe?

Akkor fogynál is úgyhogy gyanítom,hogy nem teljesen igaz ez.

2016. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bah. Nyílván bele kell kötni az emberbe. Igen, de szeretnék közbe edzeni is. A kérdésem az volt, hogy hányszor kell edzeni egy héten? :)
2016. nov. 24. 22:00
 3/7 anonim válasza:

Heti 3x 40 perc bőven elég kezdésnek, normalizált (nem spártai) étrend mellett is fogyni fogsz, ha következetes vagy. A túl sok edzés se jó, nem is kell minden nap, tudjanak az izmok regenerálódni.


Ha már megy a heti 3 lehet emelni, de addig felesleges, amíg ez nem megy rendszeresen, mert csak elmegy tőle a kedved. Én mikor sokat hagyok ki, akkor kb. 10 edzés után szoktam jelentős változásokat észrevenni (ez 3-4 hétre elosztva), de én nagyon ülő életmódot folytatok.

2016. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
edzhetsz akár mennyit, akárhányszor egy héten, ha a kajád nincs rendben. Ha a kaja okés, akkor kezdésnek heti 3x40 perc-1 óra bőven elég.
2016. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 nagy bibi van az iromanyodban: Az egeszseges nem egyenlo a dietassal, nincs helyi fogyas, es az edzes nem fogyaszt. Ha nem fogysz nincs rendben a kajad.
2016. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is fogyózok, nekem azt javasolta az orvos (felkerestem egyet, mert már többször belebuktam), hogy napi szinten fél óra elég, ha az étkezés rendben van. Persze, ez függ attól, mi az elhízás oka... Nekem a szervezetem nagyon lassan bontja le a cukrot, de ezt a napi mozgással korrigálom, gyorsítja az anyagcserém, nem nagy szám, de 3 hete csinálom, most vagyok 83 kg, lement 3 kg. Én azt mondanám, hogy kezd el az elejétől és mindennap kicsit többet tornázz, én is így indultam el :) De egyébként a siker titka a kitartás, mozogj, és minden működni fog :)
2016. nov. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy jó tanács: annyit eddzél és úgy egyél, amit később is be tudsz tartani (sztem max. heti 3-4 edzés tartható). Lefogyni nem nehéz. Megtartani annál inkább. S ha nem sikerül megtartani, akkor jobb el sem kezdeni, mert csak "kárt" okoz. Saját tapasztalat...
2016. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!