Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nok szeretik ha a puncijukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok szeretik ha a puncijukat tobbszor kinyaljak egy egyuttlet alatt szunet nelkul? Korral valaszoljatok legyszives.

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 15:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#4 Sajnalom h nem sikerult ertelmezned a kerdest.
2016. dec. 10. 17:31
 12/18 paradicsom31 ***** válasza:
Én imádom. Nem szeretem a túl romantikus szexet (nagyon ritkán van ahhoz kedvünk), a változatosságot szeretem az együttlétekkor.
2016. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem
2016. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretek csókolózni, mert nem tartom higénikusnak.

Tele van baktériumokkal a szájüreg !!

2016. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ugye nincs senkid?
2016. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#13 Mennyit birsz egymas utan ?
2016. dec. 10. 22:56
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a nyalást, szeretem, ha nyalnak, viszont ha egyszer orgazmusig nyaltak, akkor utána a nyalásra annyira érzékennyé válik a csiklóm, hogy inkább kellemetlen, mint élvezetes. Viszont ha egy nyalásos orgazmus után szexelek, akkor úgy utána kézi ingerlésre viszont képes vagyok rögtön elmenni, akkor többször is.

29N

2016. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is hallottam, hogy valakinek az első nyalás általi orgazmus után már kellemetlen, minthogy élvezetes. Nálam mindig élvezetes, sokkal jobban kedvelem mint a behatolást (soha nem is élveztem el "hagyományos" úton).

17/L

2016. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!