Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek a vékony és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek a vékony és szép vagy az izmos és szép lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Làny vagyok ès neha aggòdok hogy tùl izmos vagyon ahhoz hogy nőies legyek... Vagy néhány pasihoz...

Ez zavrò lehet a szexben nektek hogy nem vagyok ilyen kis törékeny mint nagyjából az összes nő?


2016. dec. 10. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem zavaró


a legjobb pontosan mindenben az átlag közép :D

2016. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gond, hogyha izmos vagy, csak ne vidd túlzásba.


Van a kettő között egy arany középút, nekem az jön be.

2016. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esztétikailag az az izommennyiség jön be, amelyen látszik, hogy a lány aktívan sportol. Ha túlságosan is izmos, abban tudom tisztelni a belefektetett munkát, úgyhogy az azért tetszik.
2016. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vékony, törékeny, de túlzottan izmos sem. Szerintem engem az izmaim nőiesebbé tesznek.
2016. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon széles a spektrum, ahol tetszenek a nők, az egészen nádszál vékonytól a sportosig jöhet, sőt még a minimálisan husisabbak közt is van szexi. Nincs jobb annál, mikor két izmos női vádli fonódik a derék köré szexnél. :D
2016. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak az izmos!!! Az a jó! :)
2016. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ha egy lánynak kidolgozott, izmos sportos teste van. Nekem az izmos és szép tetszik jobban.
2016. dec. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sportosan vékony nők a vonzóbbak nem azok akik mondjuk kevés evés vagy szimplán vékony testalkat miatt vékonyak mert náluk sokszor a kezek-lábak pálcikák ami nem szép. De persze ne legyen az sportos-izmos lánynak olyan válla mint egy pasinak stb. Azért mértékkel. 26/F
2016. dec. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tetszik mindkettő.
2016. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy "túl" izmos lennél. :D
2016. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!