Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen kevés a nagymellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés a nagymellű okos lány?

Figyelt kérdés
Ez kb. ilyen soha elő nem forduló kombináció.
2016. dec. 12. 00:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Jelen :)

Amúgy a szokásos brit tudósok szerint azok a nők akiknek természtesen anagy a mellük és nem szilikonnal segítettek rá átlagban okosabbak, mint a kis mellű lányok. Mondjuk kétséges mennyire igaz de már több cikkben is szerepelt (pl [link]

Érdekes, bennem sose merült fel hogy kevés lány lenne aki okos és nagymellű is, nem hittem hogy ez ritka kombináció :D

2016. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak tudat alatt butának bélyegzik meg azt a nőt, akinek jókorák a mellei. Pedig a valóság az, a nagy mellektől a férfiak butulnak el egy pillanat alatt.20/L
2016. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nagyfarkú okos pasi sincs, gondolom a természet így balanszol :D
2016. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

"A magyarázat egyszerű: a mell növekedéséért felelős hormonok gátolják a frontális lebeny működését.

Látom, nem figyeltél biológia órán, ha figyeltél volna, nem kérdeznél ilyen hülyeségeket."


"Nagyfarkú okos pasi sincs, gondolom a természet így balanszol :D"


Hogy itt mennyi végtelenül ostoba ember van, te jó ég... :D Aszongya látom, nem figyeltél biológia órán... egyrészt ezt nem tanítják biológia órán, másrészt akkora fatális baromság, hogy sírva kell olvasni...

2016. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

15# Szerintem ezeket poénból írták csak....

Amúgy meg csak a nagyon szép lányok előtt borulnak le a pasik, az átlagosnak vagy neadjisten átlag alattinak már nem annyira könnyű. Sajnos ha egy nő nem néz ki úgy mint egy VS angyal akkor nem fogja senki eltartani és tanulnia kell, amivel azért látul az ember látóköre. De azért szépen kikövetkeztett hogy a nők 0,003 százaléka okos csak a többi meg sötét, mert úgyis a pasi eltartja. Annyira jellemző a gyikos pasikra ez gondolkodásmód, hogy lenézik a nőket mert buták pénzéhesek és csak a pasikat próbálják kihasználni....

2016. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat a mondandóm többi része a #13nak ment 😊
2016. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy korábbi hozzászóló szerint: "Nagyfarkú okos pasi sincs, gondolom a természet így balanszol" Nem tudom a 19 centi mennyire számít nagynak, de szerintem azért elégséges, és lássuk csak: beszélek másfél idegen nyelven (az angolt jól, a németet kevésbé) meg tudom oldani a műszaki problémákat, értem a fizikát, érdekel a tőzsde világa, a nanotechnológia, de még az orvostudományhoz is konyítok.

Ha ideírnám az IQ-mat azt meg nem hinnéd el. Az egy dolog hogy ennek ellenére nem vagyok multimilliárdos, de már dolgozom rajta.:D

2016. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#18, de annyi eszed nincs, h ne vegyél magadra egy hülye troll kommentet és kezdj el magyarázkodni és bizonyítani egy arctalan fórumon:D
2016. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
D-s mellem van a 176 centis magasságomhoz és az 58 kilómhoz. Jelenleg 4 nyelven beszélek ( a magyar nincs beleszámítva) és Angliában fogok tanulni jövőre robotikát, már túl vagyok a felvételi interjún, megvan a helyem. De biztos én vagyok az egyik kivétel amelyik erősíti a szabályt.
2016. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19. Az minősíti az intelligenciáról alkotott véleményed, hogy a tanulással teszed egyenlővé. Közben meg egyáltalán nem az. Talán akkor mégsem te vagy a kivétel.
2016. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!