Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is annyira vonzók a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is annyira vonzók a cigánylányok?

Figyelt kérdés

Én odavagyok értük, már több barátnőm volt közülük.

Még egy átlagos cigánylányt is nagyon szépnek és kívánatosnak látok. Igazából ez csak testi vonzalom. Komoly kapcsolatot nem tervezek velük.


2016. dec. 12. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Inkább nem, köszi.
2016. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Gusztustalan tuti nem 18/F
2016. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
szenvedélyes volt akivel voltam. munkahelyen, titokban, csalfa csaj volt, odáig nem jutottunk el sajnos, de orál megvolt az egyik folyosón. :P
2016. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jól tudod, hogy a náci f***ok egyből ráugranak erre a kérdésre.
2016. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem.
2016. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még sohasem voltam egygyel sem kapcsolatban, de volt már akire nagyon rácsodálkoztam mennyire kívánatos. Egyszer kipróbálnám milyen szerető...
2016. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem kell dühöngeni, megmondhatja az is akinek nem tetszik.
2016. dec. 12. 18:56
 8/17 A kérdező kommentje:

Jobb szeretők-e?

Sokkal nyitottabbak ha már arra kerül sor. Nyíltan, szégyenlősség nélkül megmondják, hogy mit hogy szeretnek. Ez nagyon bejön nekem és a kapcsolat is szorosabb ha ilyen dolgokról nyíltan lehet beszélni.

2016. dec. 12. 19:00
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nem komolyat se kezdenek.
2016. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem dühöngök csak feltűnő az ha más nemzetiségű lányról / nőről van szó akkor mindenki odáig van és jönnek a kanos ömlengések.. De ha cigány / roma származásuról van szó akkor jönnek a rasszista megnyílvánulások... Közben meg a Magyarok között is vannak olyan lányok hogy akik még mocskosabbak vagy rosszabbak mint a cigányok..
2016. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!