Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is annyira vonzók a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is annyira vonzók a cigánylányok?

Figyelt kérdés

Én odavagyok értük, már több barátnőm volt közülük.

Még egy átlagos cigánylányt is nagyon szépnek és kívánatosnak látok. Igazából ez csak testi vonzalom. Komoly kapcsolatot nem tervezek velük.


2016. dec. 12. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy olyan kerdesre, hogy nekem szemely szerint vonzoak e megmondtam a velemenyem tamadas nelkul, erre lepontoznak. Mirefel, mas jobban tudja h nekem milyen csaj jön be? Szanalom
2016. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha az ember meghall egy szót,mindenkinek megjelenik egy kép a fejében,amit az adott szóhoz kapcsol.A cigány szóról a többségnek egy koszos,ápolatlan,káromkodó lány jelenik meg.Ez sokszor meg is felel a valóságnak,mindannyian látunk sok ilyet,de vannak tiszta,ápolt roma lányok is,akik lehetnek vonzóak.Pesze őket nem a többi között kell keresni.


A lényeg,az hogy attól,hogy a roma lányok 90%-a nem vonzó,az a 10% még lehet vonzó.


Az egzotikus,néger/latin szóról pedig általában egy valóban egzotikus,vonzó,csinos nő képe jelenik meg a többség előtt. Pedi egy átlagos néger lány a gettóból tuti nem vonzó,de pl.Beyonce vagy a lányok a rapperek klippjeiből igen.Ez a kettő sem zárja ki egymást.


A lényeg,hogy attól,hogy mi a médián keresztül csak az átlagin felüli néger nőket látjuk,attól még vannak jócskán átlagon aluli is.


Szerintem egy nagyon igényes,átlagon felüli ápoltságú lány lehet szép és vonzó a származásától függetlenül(pl.a filmekben,klippekben,minden bőrszínű sztár gyönyörű,az ápoltság miatt).Tehát egy roma is lehet szép Ha nagyon igényes.(Az utóbbi mondat kulcsfontosságú,nehogy egyesek azt higgyék,hogy a putris,16évesen terhes roma lányokat akarom rájuk erőltetni).


A különbség a roma és néger/egzotikus nők között az,hogy a romákból a telhes képet látjuk,látjuk a csúnyább,igénytelelnebb,rosszabb körülmények között élőket is,és ez határozza meg a véleményünket,noha van pár kivétel közülük.

Az egzotikus nőkből meg csak a jót kapjuk,művelt,elegáns sztárok,szexy,vékony,ápolt színésznők, stb,és ez határozza meg a véleményünket.A teljes képről egy amerikai ember mesélhetne nekünk aki egy gettó mellett lakik. De ettől nem csökken a szép néger nők értéke.


És ez elmondható MINDEN népről.

2016. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A 12-esnek üzenem, hogy ő egy intelligens és jóindulatú ember. Több ilyen kéne Magyarországra, mert a sok gyűlölködés csak ront a helyzeten. És ez igazából nem csak Magyarországra vonatkozik.
2016. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy itt nem 90% van szó hanem 95%ról de èn alapból nem szeretem a sötét bőrü lányokat inkább japán,kínai lányok meg a magyarok szeretem a világos bőrt. A cigányok akikel eddig találkoztam mind bunkó tahok voltak és sajnos ilyenekel nap mint nap találkozom azt az 5%-ot még nem találtam meg soha :/ de ha meg találnám boldog lennék de nem akkarnék tőlük semit nagyon nem vonzanak
2016. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azt leírni hogy a cigánylányok 90-95%-a koszos, büdös, igénytelen.

Én még egyet sem láttam aki koszos vagy büdös lett volna.

Az hogy a szegénységből adódóan divatja múlt ruhákban jár még nem igénytelenség.

Azt mondja okoska, hogy ő nem a 16 éves, terhes cigánylányt akarja senkire erőltetni.

Mert abban mi az undorító? Hogy 16 éves vagy hogy terhes vagy mindkettő? Esetleg hogy szegény helyről jön?

Micsoda emberek vannak.

2016. dec. 13. 12:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Mindig is irigyelték a cigány lányokat.

Már csak a hajuk is többet ér ,mint a sok egyforma paraszt lány.

Én egy nem cigány srác vagyok,de sokkal jobbak a romalányok,és osztom a véleményét a kérdezőnek.

Szerintem a srácoknál is hasonló a helyzet.=(sajnos=)

2016. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az egyforma helyett,inkább a semmilyen szót használnám
2016. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!