Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti ha nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti ha nem akarok vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Legjobb fiú barátom mindig felhozza ezt a témát és ha visszautasitom akkor megsértődik ..meghívott magához szilveszterezni és azt mondta hogy akkor lefekszünk ..nekem nem is adott választási lehetőséget-.-"

Szinglik vagyunk 20 évesek

Ugyhogy fontolgatom hogy elmennyjek e hozzá ..


2016. dec. 13. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni hogy menyjek hozzá vagy ne
2016. dec. 13. 18:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még akkor is elszakadnék tőle ha a bandát kéne otthagyni amiben együtt vagyunk ennyit nem ér egy banda vagy baráti kör sem, hogy zaklatva legyek. bár én férfi vagyok de ez tahóság. valami szépfiu ez vagy mi? akinek bántja az önérzetét hogy saját haverját nem dughatja meg?
2016. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves és őszinte sokat nevetünk stb.

Az utóbbi idöben ő segitett nekem a legtöbbet és érzem hogy jövök neki eggyel ..

De nem ezzel hogy lefeküdjek vele

Nem tudom mit tegyek mert szükségem van rá és nem akarom elveszteni

2016. dec. 13. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de utána utálni fogod magad érted? nem szabad egy egy kisstílü pöc s. lelkiismeret furdolásod lesz utána. ha ő kedvelne nem kérne ilyet. barátnőnek nem kellenél csak megdug ni? hm... rendes egy srác amúgy.
2016. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó barát lenne nemm zaklatna ezzel. Az hogy egyszer rákérdez az oké,de az hogy ezzel rongáll az sok.
2016. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy pár ilyen jó barátnőm akiket, ilyen kérésekkel is megkerestem, de azért nem vesztem össze velük mert nemet mondtak. Ha semmi kép nem akarsz vele le feküdni akkor inkább ne menj el és eszt közöld is vele, hogy ne reménykedjen hiába. Gondolom afféle kedves rendes srác aki még 30 körül is szűz lesz.

Az ilyen kapcsolatokban a srác mindig többet akar mint sima barátság. Ha barátnője nem akarsz lenni akkor legalább barátságot extrákkal szeretne ha már más nem lehet. Szar egy helyzet az ilyen mert gondolom, olyan lelki társak vagytok mindent megbeszéltek és ha valamire szükséged van ő azonnal ugrik mint egy kiskutya, hogy segítsen. Ez a lelkes segítség nyújtás neki örömet okoz mert addig is interakcióba léphet másik nemmel. Mindenféleképpen kötődik hozzád és azt reméli, hogy az élete felfele ível azután ha lefekszik veled.


Nekem is volt ilyen barátnőm akivel már az időpontot is megbeszéltük részletesen és hogy hogy és mint :). De aztán mindketten be pánik oltunk és mégsem lett semmi. Én 26 ő 24 volt, egyikőnknek sem volt semmi tapasztalata. Közben lett egy barátja és azóta csak ritkán beszélünk. Ha nem lenne barátja akkor valószínűleg már lefeküdtünk volna egymással.

Azóta is nagyon bánom, hogy elment a bátorságom tőle egy nappal előtte.

2016. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen megalazo emberi kapcsolatra mi a francnak van szukseged? Te nem a baratja vagy, hanem egy punci, akinek segit, es hatha megnyilik...
2016. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Mert ö meg szeretne megdugni.
2016. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"és azt mondta hogy akkor lefekszünk ..nekem nem is adott választási lehetőséget-.-"


Mi vagy te, a tulajdona vagy a rabszolgája? Meg megsértődik. Igazi hisztis kis p*cs. És te ezek után ahelyett hogy elzavarnád a fa*ba itt keresel önigazolást, hogy a ba**ó lyuka legyél. Gratulálok.

2016. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!