Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány miért nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem tud normálisan szopni?

Figyelt kérdés

csak nyalogatják a makkot, be se tudják kapni, lassan csinálják, szinte semmilyen..10-ből 8 lány gyengén csinálja

ellenben aki tud mélytorkozni vagy valamennyire betudja kapni és bőnyállal szenvedélyesen csinálja az elenyésző

vagy csak én fogok ki ilyen értelemben rossz csajokat?


2016. dec. 17. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Tanítsd őket. Mondd, hogy mit szeretnél, mi jön be neked. Nekik nincs farkuk, nem tudját kipróbálni hogy jó érzés. Ami mindenkinek más, kinek mi jön be.
2016. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Te fogsz ki akkor rossz lányokat ;) 21L
2016. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Én az utóbbi típus vagyok. A barátnői körömben alig van 1-2 olyan lány aki az első típusba tartozna. Nekem szokatlan, hogy számodra a "rosszul" csinálók vannak többségben, a környezetemben fordítva van :)

19/L

2016. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem is élvezi a legtöbb ezt vettem észre a szexe ezen részét
2016. dec. 17. 12:36
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Te fogsz ki ilyet... :)
2016. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért, te a legtöbb lánnyal voltál már?:)

Na, viccen kívül, amikor csinálják, nincs a szád lefoglalva, tehát elmondhatod, hogy erősebben, gyirsabban, így-úgy-amúgy.

2016. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezzük már meg azokat a lányokat, hogy te hogy nyalsz?
2016. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj hogy ha szolsz nekik min valtoztassanak h jobb legyen akkor nem valtoztatnak hanem megsertodnek es a fejemhez vagjak h biztos a tobbi ugyesebb volt es akkor menjek vissza hozzajuk.. tipikus noi reakcio. Pedig csak figyelni kene a jeleket. En ha egy lanyt oralisan elegitek ki figyelem h mitol jobban elvezi jobban es akkor azt csinalom neki jobban. Sose mondtak h rosszul csinalnam. Ellenben en se nagyon talalkoztam meg olyannal aki igazan jol csinalna. Ez azt valtotta ki belolem h max elojateknak jo. Ha meg nem tudunk egyutt lenni es csak ez a lehetoseg maradt h elmenjek akkor altalaban sokaig tart
2016. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
na a 8-as normális választ addig, látszik is az írásából, hogy neki van tapasztalata
2016. dec. 17. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
6-Os vagyok: Amíg nem mondod, hogy neked mi a jó, honnan kéne azt tudni? Volt pasim akivel lehetett vadul, gyorsan, volt,akinek meg ez nem tetszett, inkább finoman szerette. Megértettem, amikor mondta. Nem sértődtem meg, mivel nem vagyok gondolatolvasó, se a homlokodra nincs kiírva.
2016. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!