Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok és bomlanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és bomlanak utánam a pasik, de nem tudom őket normálisan lerázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek.

Teljesen nőies leszbikus vagyok, a barátnőm ugyanúgy. Nincs soha nyugtunk a pasiktól, akár egyedül vagyunk valahol, akár együtt. Már nem tudok mit hazudni a rám akaszkodó pasikra. Ha azt mondom, hogy van barátom, azt mondja nem zavarja, ha az igazat mondom, hogy barátnőm van, akkor nem veszi komolyan. Ha azt, hogy nem jön be, akkor meg konfliktus van. Nagyon unalmas már. Miért nem értenek a pasik szóból, hogy nem akarunk tőlük semmit? Lányok, ti hogyan pattintatok?



2015. dec. 7. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Növessz szakállat
2015. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem Költözzettek egy lakatlan szigetre!!!!
2015. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom ismét 1. és 2., normális válaszokat kértem, nem idiótaságokat. Köszönöm!
2015. dec. 7. 21:49
 4/21 anonim ***** válasza:
2015. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Az hogy te nem értékelsz egy választ az nem idiótaság..
2015. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan már, egyszerűen csak alázd meg őket.
2015. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Mibe tart a sok rafinéria helyett megmondani, hogy te a nőket szereted?
2015. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 ~OnLány~ ***** válasza:
55%

Igaz. Mondd meg nekik komolyan és határozottan,hogy te leszbikus vagy és nem vonzódsz a hímneműekhez.

Akkor megértik úgyis.

2015. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted miért?

Mert a nők 99%-a trükközik az ismerkedés során...

Meglepő, hogy ha az igazat mondod, nem hiszik el?

Pláne ha kamuzol...

Magatoknak köszönhetitek, nem kellene a női társadalomnak így viselkedni és folyamatosan trükközni, meg hazudozni...

2015. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

A probléma ott kezdődik, hogy a társadalmunk még mindig egy szinten homofób, sosem tudni kire fut az ember. Ha azt mondom barátnőm van, határozottan, egyértelműen, egyszerűen nem veszik komolyan, mert nem a sztereotípiáknak megfelelő leszbikus vagyok. Úgy nézek ki, mint egy heteró nő szerintük. Ezért mondom néha inkább azt, hogy barátom van, de akkor sem hagynak békén. Mi ebben a nem egyértelmű?!

2015. dec. 7. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!