Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az a kellemetlen punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a kellemetlen punci szag?

Figyelt kérdés

Néha attól félek, h az én punci szagom nem jó. Meg attól is félni szoktam, hogy valami fertőzésem van. Járok nőgyógyászhoz, soha nem mond semmit, h bajom lenne.

Párom előttem még nem nyalt ki más nőt, egyszer próbálta velem és szerintem nem tetszett neki. Mivel azóta nem csinálta. Félek, h az íz, vagy szag miatt. Viszont...

Engem előtte már nyalt ki egy másik srác aki viszont imádta.

Vannak olyan fiúk akik egyszerűen nem szeretnek puncit nyalni és kész? :-)


2016. dec. 20. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos csipszre vagy döglött halra hasonlit
2016. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igen. Neked volt már dolgod ilyen puncival? (Ha igen) Hogyan reagáltál?
2016. dec. 20. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ami ha megcsapja az orrod, felfordul a gyomrod és az öklendezés szélén vagy.. 22 L
2016. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező egy jó tanács, mindig használj nedves intimtörlőkendőt és intimmosakodó gélt. 22 L
2016. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, ne hallgass a lányra aki intimmosakodóra és törlőkendőre biztatna a nap 24 órájában. Ha össze akarsz szedni valami fertőzést vagy búcsút mondani a ph egyensúlynak csak tessék.

A pasira rátérve... lehet nem szereti csinálni, ezt tőle kérdezd meg. ha fél nappal fürdés után fordult elő a nyalás akkor természetes ha kicsit "erősebb" illata van a puncidnak.

2016. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy fennséges punciillatod van, ha ápolt, igényes a gazdija :)
2016. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok: dehogynem, imádok puncit lefetyelni úgy, hogy csupa punciszag legyen a képem :P
2016. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként szólnék hozzá a beszélgetéshez. Ha le szeretnéd vakarni magadról a pasid, használd a "lactacyd femina" nevű csodát. Minden alkalommal hányinger tölt el amikor a szagát érzem. Szerintem vegyi fegyvernek kutatták ki a csatamezőkre.


Két másik dologról is szólnék. Az egyik, hogy az izzadság szag lehet kellemetlen, ezt egy mosakodás (fanszőrzetet ne hagyd ki) simán megoldja.


Másik az, hogy a természetes szagot (tehát illatosító és a bőrön lévő baktériumokat nem számítva) a férfi orra jól ismeri, ha a hónapnak olyan időszaka van, nem érzi olyan kellemesnek (nálunk előfordul, hogy én hamarabb tudom mikor jön meg mint a párom, 1-2 nappal előtte). Egyébként ahogy a nők a férfi szagából(illatosító és baktériumokat ugyancsak nem számolva) tudják, hogy kit érdemes párnak választani, ez visszafelé is így van. A szag egy ősi érzék, ösztönből olyat választunk akivel együtt termékenyek vagyunk és egészséges utódokat nemzhetünk és hozhattok a világra.

2016. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!