Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lennék?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok és még szűz vagyok, nem azért mert a nők nem akartak, hanem egyszerűen nincs rá igényem!

Férfiakhoz sem vonzódok, de nők sem mozgatnak meg.

Maszturbálni már próbáltam, mikor ejakuláltam jó volt az igaz, de valahogy vágy nincs arra hogy ezt ismételjem, ezért éjszaka az ágyamba a pizsibe megy a dolog.

Egyszer volt egy barátnőm, barátaim szerint nagyon csinos szép lány volt, de mikor oda került a dolog és levetkőzött, valahogy kedvem elment az egésztől és mondtam neki hogy ne haragudjon de öltözzön fel, mert nagyon nincs nekem kedvem ehhez. Sajnos vége is lett a kapcsolatnak...


2016. dec. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű. Egyébként én is az vagyok.
2016. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján úgy tűnik, de én felkeresnék egy szakembert, ő biztosabbat tud mondani.

Én meg szégyellem magam, hogy 3X évesen verem és nem egy nőt teszek vele boldoggá. Nem minden nap csinálom, de irigyellek, hogy meg tudod állni, hogy egyáltalán nem vered. 2 hetet talán kibírok, de utána úgy érzem, felrobbanok, ha nem csinálhatom.

2016. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen az lennél szerintem!

Fogadd el magad!

Minden jót,szép napot kívánok neked! szintén aszex 30N

2016. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!