Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a no csak a CSIKLOJAVAL...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a no csak a CSIKLOJAVAL elvez el es ujjazas kozben is csak azt elvezi HA A CSIKLOJAHOZ HOZZAERSZ tulajdonkeppen mire valo a szex?

Figyelt kérdés

Marmint a behatolas illetve ujjazas mivel okoz nagyobb oromot a lanynak, mintha csak a csiklojat izgatnank? Mert ugye nagyobb orom kulonben nem igenyelne.

Koszonom a rendes válaszokat.


Aki offol jelentem az adminnak es lepontozom, meguntam hogy ebben a topikban csak trollkodni van a legtobb embernek kedve. Udv


2016. dec. 20. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Vannak nők, akik képesek vaginális orgazmusra, de ők kevesebben vannak.

Azt remélem, nem kell elmagyaráznom, hogy a szex miért van. Jártál biológia órára, gondolom...

2016. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gonsolom eszrevetted a kérdésből hogy nem a funkcio resze erdekel. Ment a lepontozás es jelentes. Udv
2016. dec. 20. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ad egy plusz érzést a behatolás. Én is nagyon nehezen és ritkán tudok elélvezni hüvelyi úton inkább csak csikló orgazmusom van de ettől függetlenül még élvezem a szexet.
2016. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Igazából a "csak csiklóval élvező" csajok még egyszerűen csak nem voltak hozzáértő pasival, aki elérte volna a hüvelyit náluk.

Ennyi csak az egész.

2016. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom a normalis valaszt: -)
2016. dec. 20. 16:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoval 3as 5os koszi, kulonosen a 3asnak, 1es 4es ment a piros es a moderator jelentes
2016. dec. 20. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha ügyesen csinálod, akkor behatolás közben is izgatod a csiklóját, illetve lehet, hogy elélvezni nem mindenki tud úgy, de azért elég kellemes érzés, ha éppen dugják az ember lányát. :)

Nem beszélve arról, hogy szerencsés esetben a szex önmagában nem csak fizikai tornamutatvány, hanem azzal szerelmeskedsz, akit szeretsz. Van annak valami varázsa, ha te befogadod őt, és érzed, hogy élvezi. :)

2016. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy ide pofátlankodok, de ez a "megmondalak anyának" stílus nem túl hatékony.

Szerinted kit érdekel az, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolnak az emberek? Alig van itt olyan kérdés ami alatt nem alakult ki valami eszmecsere.


Ne olyan nőből indulj ki, aki nem tanulta meg az orgazmust. Szerintem fizikailag minden nő képes elélvezni AKÁRMITŐL, ami felizgatja a lelkét. Aki nehezen tud elélvezni hüvelyi úton, annak valószínűleg azért nem megy, mert nincs meg a kellő izgalom. Egyből nekiesnek. Egyből megkapja a punci a legerőteljesebb érzést, és onnan már nincs hová fokozni. Pedig lehetne másképp is. Mondjuk addig kínozni, húzni, halasztani, amíg el nem kezd a hüvelye saját magától elélvezni érintés nélkül is akár. Szerintem sokan türelmetlenek, nem élik bele magukat, nem tudnak oda figyelni, koncentrálni, és valószínűleg fogalmuk sincs mi lenne jó nekik.

Az önismeret segítene. Az mindenen segít.

2016. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

11-es jol irja.


Szerintem inkabb emiatt rossz, hogy sokan fiatalon elkezdenek szexelni: csak osszenyomjak amilyuk van, nem is ismerik a sajat vagy a masik testet, nincsenek erzelmek; nincs meg mentalisan, fejben a szexualis izgalom felepitese. Foleg a lanyokban.


Habar ferfi is mondta nekem, amikor arra panaszkodtam, hogy nekik mindig jo a szex, mert orgazmussal vegzodik, hogy: orgazmus es orgazmus kozott is hatalmas kulonbseg van, ami igaz, hiszen nekem

nokent is valtozo, gondolom a pasiknak se mindegy mekkorat elveznek.


Visszaterve: talan ha pict jobban odafigyelnenek lehetne vaginalis orgazmust is elerni, de ennek nem az a modja, hogy mint a nyulak kefelunk egyet a konyhaban, agyban, teraszon es hude magyok vagyunk.


Egyebkent eleg gyerek meg e kerdesed, nem tudom. G-pontrol hallottal-e mar. Es mint felettem irtak, nem csak csiklobol elveznek a nok, szoval a feltevesed, miszerint csak az okoz oromot maris teves, mert nem "csak a CSIKOJAVAL elvez el".


Johet a piros lexarom, nem alsos vagyok, hogy sirjak egy fekete pontert. 😂😂

2016. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!