Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki csinált már ilyet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinált már ilyet, hogy érezte magát utána?

Figyelt kérdés
Elég lelkiismeretes lány vagyok, eddig csak hosszú (és hűséges) kapcsolatom volt. Most viszont, hogy nincs senkim, egyre inkább úgy érzem, szükségem van egy jó kiadós kalandra. Akik csináltak már ilyet (nem azok válaszára lennék kíváncsi akik nonstop ezt csinálják) : hogy éreztétek magatokat utána? Nem volt bennetek rossz érzés, hogy hülyeséget csináltatok?
2016. dec. 20. 23:20
 1/10 October15 ***** válasza:
61%

Ha felmerült ez a kérdés akkor erősen kétlem, hogy ez neked való lenne. Amúgy előre is részvétem a PÜkhöz. :D


24f

2016. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Füstölni fog a szerver a Privát üzijeid miatt. :)

Éhes a punci, igaz? A kis piszok, etesd meg, mert ha megkordul a PunciKobold bendője, nagyon pipa lesz. Kezdésnek megnyomod a privát üzenet fület nálam! Na jó nem, én "jó fiú" vagyok. :D Jó kefélést neked!

2016. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Miért is lett volna? Két felnőtt ember kölcsönös szexuális vonzalom alapján, felelősségteljesen védekezve eltölt együtt kellemesen néhány órát. Mi ebben a hülyeség?
2016. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:

dehogy

szexelj bátran ,hosszan,sokszor

2016. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Kívánod, megbeszéled egy fiúhaveroddal, hogy kavarjatok, megtörténik.

Utána messengeren sem ír vissza, beleáll a gyomorgörcs a hasadba, ráeszmélsz, hogy egy szexuális segédeszköz voltál, bőgsz.

Na persze embere válogatja, van akinek ahhoz is van gyomra, hogy 5 idegen lekúrja egy buliban, én soha többet nem csinálnék ilyen.

Meg gondolj bele, ettől az egy alkalomtól ugyan úgy fogna dolgozni a hormonjaid. 1 hét múlva összefekszel egy másik pasival? Aztán megint? Én a kapcsolatot javasolnám. Üresjáratokban meg a fantáziád.

Meg ha alakulsz egy fiúval, és konzervatívabb, lehet nem fog tetszeni neki, hogy összefeküdtél mindenkivel.

Nem ér annyit.

Ide meg kanos pasik írnak, valószínű pártolni fogják, vagy azt hiszik, hogy van esélyük, és privátot is küldenek.

De azért ha kiír valaki egy olyan kérdést, hogy x mennyiségű pasival volt már, sárba tiporják.

Vicces kis kettős mérce ez itt.

2016. dec. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katah24 ***** válasza:
Egyetértek az #5 válaszolóval :)
2016. dec. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És van már kiszemelted, vagy keresel? :)

Merre laksz, hány éves vagy?

2016. dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 icu75 ***** válasza:
100%

40+os nőként válaszolok neked,jó pár kalanddal a hátam mögött.

Ha a lelki alkatod olyan hogy nem elég neked egy kis szimpátia az ellazuláshoz, hanem szükséged van érzelmi kötődésre a szexhez,akkor felejtsd el,mert akármilyen ügyes is lesz a partnered,csalódni fogsz.

Ha elég a kölcsönös szimpátia,akkor kell egy jó adag kitartás,mivel kevés az a férfi akinek olyan figyelme/kitartása van hogy az első,összecsiszolódás nélküli aktus is élvezetes.

2016. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel normálisan védekeztem így nem volt bennem semmilyen rossz érzés. 22 L
2016. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyet úgy érdemes csinálni ha két dolgot betartasz:

1) Tudnod kell, hogy ez csak a szexről szól. Nem több. Nem rendszeres randi, nem mozi, nem vacsora. Arról szól, hogy ki legyél elégülve te is meg a srác is. (Ugye srácról van szó és nem a lányok érdekelnek?)


2) Ne a baráti társaságodból válasz, hanem olyat akivel nem vagy napi kapcsolatban ha nem muszáj. S aki nincs benne a haveri körben, mert ha esetleg alakul egy komolyabb kapcsolat, akkor nem derül ki ez.


Ha ezeket fejben tartod nem eshet semmilyen kellemetlenség. Csütörtök délelőtt ráérsz? Fussunk össze egy kávéra. :D

2016. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!