Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki csak azért csinált egy vállalkozást, hogy megszedje magát, és utána csak a hobbijával foglalkozhasson?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy pl a munkahelyre járás miatt nem tudott azzal foglalkozni amivel akart és ezért összegyüjtött egy csomo pénzt és utána már kellett munkahelyre járnia, hanem foglalkozhatott azzal, amivel akart?
2016. aug. 6. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

egyszerűbb ha a hobbidból csinálsz pénzt. így pénzt keresel azzal amit szeretsz csinálni.


2 legyet egy csapással.

2016. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

csak akkor ott a nyomás, hogy pénzért kell csinálni, nem pedig azért mert szereted


pl ha valami a hobbim még nem azt jelenti, hogy jó vagyok benne.


ebből kifolyólag nem tudok belőle pénzt csinálni, csak saját magam számára örömet.


ahhoz, hogy jo legyen benne ahhoz idő kell, de mivel munkába kell járni, ezért nincs idő

2016. aug. 6. 11:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a vállalkozások többsége nem aranytojást tojó tyúk, amiből 1-2 év múlva meg lehet élni, úgy, hogy sz@rsz rá.


Én voltam vállalkozó, tetszett az életmód, hogy mindent magam intéztem, én osztottam be az időmet, nincs főnök. De ott volt a másik oldal is, hogy hó végén nem volt pénz a számlámon, mert adott hónapban nem tudtam eladni egy terméket sem, nem jött 1 megrendelés sem.. számlákat fizetni kellett, kutyát nem érdekelte, hogy én akkor bizony éhezni fogok.


Ha pénz is lett volna, még mindig az lennék, vágyom is vissza. De jelenleg nem megoldható.


De napi 24 órából 20 azzal telik, hogy a fenti kérdésre választ és megoldást találjak.

2016. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez maximum úgy működhet, hogy felépítesz valami nagyon előrelátó startupot, és horrorösszegekért eladod egy nagy cégnek.

Ahhoz, hogy egy vállalkozás életképes maradjon és működjön, rengeteg munkát és időt kell belefektetni. Magától ugyanis nem működik, a hiedelmekkel ellentétben még egy webáruház sem.

2016. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
már az is nagyon jo ha mondjuk 5-6 száz ezer forintért csak heti 20órát kell dolgozni...azt is kötetlenül otthonról
2016. aug. 6. 14:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem ez a vállalkozások ismérve, hogy kevés munka, sok pénz. Csak akkor, ha már nagyon befutott, alkalmazottak dolgoznak a kezed alá, stb. Akkor lehetséges, amit írsz.
2016. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

a vállalkozás szó alatt sokan azt értik, hogy az illető önmagát foglalkoztatja


az lehet, hogy vállalkozás, de én inkább üzleti rendszerről beszélek most, ami termeli a pénzt. (mint pl egyszerü esetben az ingatlan bérlet....az is termeli a pénzt, mig benne van a bérlő)

2016. aug. 6. 21:13
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez igaz, nagyon sok pénzből könnyebb még több pénzt csinálni.
2016. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7: ne keverd a vallalkozast a befektetessel.


Az ingatlankiadas az egy hatarmezsgye, azt lehet ugy is csinalni hogy dolgozol rajta mint vallalkozas (airbnb iranyba elmenni, cserelgetni a torolkozot, takaritani, nyilvantartani a vendegeket stb), meg ugy is mint befektetes (kiadod hosszutavra, esetleg ugynoksegen at, hogy ne teged nyaggassanak, aztan csak ulsz es szamolod a penzt).


Csak ugye vagy-vagy, vagy kis kockazat, es kevesebb hozam, vagy nagyobb kockazat a nagyobb hozamert, vagy ha nagyobb hozamot akarsz es ekvesebb kockazatot is, akkor meg jo adag munkat kell hozzatenni.

2016. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

olyan vállalkozást kell csinálni ami önműködő. P ez az oldal is egy ilyen..


mi felhasználók gyártjuk a tartalmat, az üzemeltető meg csak moderál, meg fizeti a szerverdíjat és számolja a milliókat amit a reklámokból bezsebel...

2016. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!