Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, tervez mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tervez mostanában valaki vibrit venni?

Figyelt kérdés
Írjatok privit légyszi

2016. dec. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten vibrátort, de egy segédeszköz izgatja a fantáziám. Ez elvileg ilyen ütemesen kelt vákumot, és sok jót hallottam róla, szívesen kipróbálnám.

[link]

2016. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy ez ilyen 50-60 ropi. Luxusp....knak való, amúgy csak lehúzás
2016. dec. 21. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a beszámolók alapján nagyon nem lehúzás : D
2016. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha a gyártó írja a beszámolókat? :)
2016. dec. 21. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy annyiba kerül, de van össze lehet rá szedni a pénzt. Kinek mi a fontos, én nem költök pl sokat ruhakra kiegészítőkre stb. Amugy több ismerősömnek is van, és ők is ódákat zengtek róla, és ők nem a gyártónak dolgoznak.
2016. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell privátot ìrni???

Beszállsz az árába? Gyártó vagy? Közvéleménykutatást tartasz?

2016. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uh,a womanizert én is kipróbálnám,csak jókat olvastam/hallottam róla.Szülinapomra jövő hónapban meg is lepem magam vele!
2016. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!