Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok szóba álltok olyan...

Csajok szóba álltok olyan pasival aki szarul áll anyagilag? Mert én pl jelenleg konkrétan nem merek csajozni mert mostanában elég szarul állok anyagilag .

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
nem, az olyanokat tüzes vassal megbélyegzik és nyilvánosan leköpik, ha vissza mernek beszélni a büntetésük kötél általi golyó.
2015. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Adosság, vagy munkanélküliség?

Pályakezdő, vagy örökvesztes?

2015. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács: szerintem meg se próbáld! Ugyanis addig leszel "nagy szám" a szemükben, amíg ki nem derül, hogy semmid sincs.
2015. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szegény vagy, ha gazdag színleld az átlagot. Ha átlagot színlelsz kiderül melyik nő az akit valóban érdekelsz és melyik amelyik a pénzre hajt.
2015. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, már előfordult, hogy én hívtam meg a srácot, mert tudtam, hogy le van égve, nem volt semmi megalázó ebben, örömmel tettem, jól éreztük magunkat.
2015. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt munkanelkuli pasim akinek sosem volt egy penze, de szo szerint, soha. Aztan volt egy masik akinek en fizettem a lakberet, mert naivan bevettem h csak o nem kapott fizetest a cegenel...:-)))))


Szoval sztem nem ezen mulik, nem ettol fugg a szerelem ha valakit szeretek akkor nem erdekel h szegeny, hiszen akkor ezt kompenzalom azzal, h meghivom:-)

2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nahát, mennyi önfeláldozó csaj... én érezném magam szarul, s kínosnak a helyzetet, ha egy nő tartaná el a seggemet.
2015. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Persze, nem mérvadó a másik anyagi helyzete. Az én barátomnak sincs semmi pénze jelenleg, ez ne tartson vissza az ismerkedéstől.
2015. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez gond,hiába írják hogy nem gond.Ha nincs még annyi se hogy egy italra meghívd,lőttek neked.Hideg is van,ha bemész valahova szinte már mindenhol fizetni kell valamiért.
2015. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
19/L vagyok, az egész nyarat végigdolgoztam, habár közben érettségiztem, de szerencsére be tudtam osztani az időm 350.000 forintot kerestem meg. A barátomnak elintéztem, hogy ugyanannál a cégnél egy hónapig dolgozhasson, szinte semmit sem kellett volna csinálnia, csak a székben ülni havi 95.000 forintért. Addig szinte bármikor rá/ránk költöttem a zsebpénzemet, ha kaptam valamit szülinapomra vagy valami esemény miatt. De miután kiderült, hogy barátom egy lusta disznó, és elutasította az állást, miközben otthon ül egész nap és nem csinált semmit, egy petákot nem költök rá.
2015. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!