Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha full hetetoként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha full hetetoként az anális szexet nagyon kívánom?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig csak az exemmel volt rá pèlda de azóta se volt benne részem!

A barátnőm se akarja pedig én mindent megteszek neki !



2016. dec. 23. 10:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%
Velem is ez van, nagyon szar érzés, hogy pl van egy párod,akit szeretsz, de valami miatt teljes mértékben elutasítja. vagy rossz élmény, vagy undor,vagy mert nem szabad bizonyos okok miatt, de te meg rá vagy kattanva a popsira. Mit tehet ilyenkor az ember igen ez elég nehéz sajnos.
2016. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%

#11-es:


Gondolj bele abba, hogy a barátnődnek milyen vacak érzés, hogy ő nem akarja fenékbe dugatni magát, de te folyamatosan ezt hajtogatod neki és még azt is felhozod, hogy a volt párod megengedte. Gondolj bele milyen rossz érzés lehet ez a barátnődnek. Ja, várjunk csak, pont a hozzád hasonlók nem szoktak foglalkozni azzal, mi a jó a párjuknak...

2016. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

12'Ugye ez nem általanosítás hogy őnző módon csak magunkra gondolunk!?

Én speciál imadok kényeztetni és amit szeret a partnerem !

2016. dec. 28. 11:21
 14/31 anonim ***** válasza:
27%
Álljon meg a menet épp hogy nem mondom neki szinte sőt azt hazudom h nem érdekel közben pedig de,csak itt őszintén elmondom, épp az h felaldozom magam mert szeretem, de te rohadt jól tudsz a sorok között olvasni gratulálok...
2016. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező ne foglalkozz vele elhiszem hogy imádod, akárcsak én, de imádom a nő minden részét ezért is idegesít, hogy ő meg nem engedi,hogy minden porcikáját szeressem. Lehet,hogy divat az anal de engem nem azért vonzz, alapból a szép női popsi vonzz olyannyira kb.mint a punci, mert számomra gyönyörű és finom mindkettő. A higiénia meg alap mindennel, lehet mondani azt, hogy az nem arra való, de a száj se a szereplők.pasrs,a nyelv se smarolasra stb de a szexualitást valahogy meg kell élni a bilologiai adottságainknak megfelelően és azt használva.
2016. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13%

Elnézést :

Sz..asra lett volna írva

2016. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
14%
Nekem szerencsém van mert eddig csak olyan barátnőim voltak akik engedték, és élvezték is az anál szexet! Imádom csinálni! Annyira hogy így hogy most nincs barátnőm fizetnék is érte egy lánynak! :D
2017. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%
Csináljátok kölcsönösen ha te felajánlod a segged a barátnőd látja, hogy élvezed talán megjön a kedve hozzá.
2017. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%
keress olyan csajt aki szereti
2017. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
22%
19-es: ez nagyon béna válasz volt. Mintha az csak úgy menne, hogy hopp és van máris
2017. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!