Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha full hetetoként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha full hetetoként az anális szexet nagyon kívánom?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig csak az exemmel volt rá pèlda de azóta se volt benne részem!

A barátnőm se akarja pedig én mindent megteszek neki !



2016. dec. 23. 10:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%
Sok "munkával", szex közbeni fülbe súgással, úgy szeretném..., nagyon jó lenne egyszer kipróbálni..., meglehet, sikerül rávenni a párodat, hogy engedjen a kísértésnek, engedi, hogy bedugd a farkad a fenekébe. Segíthet még pár pohár finom bor, vsgy egyéb pia, de ne igyátok magatokat pocsolya részegre.
2017. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%
8-ból csak 1-nél érted el? Valamit nagyon rosszul csinálsz! Nekem majd minden csajommal volt. Akinél nem, azzal is téma volt de előbb hagytam ott más indokkal.
2017. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%

Az én barátnőm engedi, ha betehet nekem egy anal plug-ot. Valamit valamiért és nem is rossz, Ő is élvezi.

Lehet neked is ezt kéne, kompromisszumot kötni a barátnőddel, hogy hadd csinálhasd popsiba, de cserébe betehet neked is egy anal plugot.

2017. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
29%
Dugj a se.ggedbe egy cukkinit, és máris turkálhatsz a sza.rban.
2018. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi full kretén válaszolót! Ha szeret a csaj meg fogja engedni. Minden más mellébeszélés! Amúgy meg nekem is az volt hogy vagy volt anális szex és én akartam inkább vagy nem volt de a csaj egyfolytában erről beszélt hogy akarja csak többnyire otthagytam mielőtt összejöhetett volna mert mondjuk rohadt ostoba volt vagy akadt más... Úgyhogy minden nőnél el lehet érni!
2019. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment is a zöld!!
2019. aug. 12. 14:42
 27/31 jdfGabrella ***** válasza:
59%
Én is szeretném análisan izgatni a pasimat.
2019. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én is szeretném...F/42
2019. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
16%

Nem várhatod el, hogy az eleve nem szexre alkalmas járatát fájdítsa a te vágyad miatt....


Te beválalnád, hogy seggbe dugjon csak mert arra vágyna?


+ Ha ez miatt lemondasz netán párodról, boldogságról, akkor sz∆rt se számított neked ő.


S ha mindent megtettél (akkor tedd meg, hogy nem erölteted rá), akkor nem itt siránkoznál, hogy önző vágyadból seggbe rakd.

Vannak eszközök erre, ha szűkebb lyukba akarod rakni a szerszámod.

2019. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%

25#

Inkább ne szólaltál volna meg...

Vulgáris általánosítàs...

2019. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!