Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolatba nemsokar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatba nemsokar eljön az első együttlét, viszont józanul kicsit gatlasos vagyok, nem józanul meg egy állat. Ciki ha berugok?

Figyelt kérdés
Tökéletes együttlétet akarok vele és felek h józanul kicsit visszafogottabb lennék es nem melyednék úgy el a dologba , gaz ha előtte iszok mondjuk egy felest ? 21L
2016. dec. 24. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt ami neked jól esik. Bár lehet, ha a srác olyan, már mint hogy érzékeny, akkor lehet, hogy szarul esne neki, hogy neked pia kell ahhoz hogy kefélj vele.
2016. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak pl nem szeretem ha hulla csönd van es hallani bármi egy nyalcsobbanást, a túl világosat se szeretem csak a fel homályt , vagy ha megizzadok mit szól hozza stb
2016. dec. 24. 00:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Ihatsz ha az kell, de akkor igyon ő is.
2016. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Basszus, egy jó szex közben mindkét fél megizzad és szerintem ez nem rossz dolog. Ez nálam pl bizonyítaná azt, hogy a csaj valóban élvezi azt amit csinálok... én anno exemnél is imádtam ha izzadt. Szerintem ez nem visszataszító.

A többi dolgot meg meg kell vele beszélni, hogy mit hogyan szeretsz. Bár én mondjuk hozzá szoktam, hogy szex közben max a szuszogásom lehet hallani :D

2016. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

megizzadsz? a férfi sok szagot képes elviselni xD

nemhiszem h egy kis női izzadság felzaklatná egy IGAZI FÉRFI , lelki világát :D

2016. dec. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nem szeretnék semmi kínosat:D
2016. dec. 24. 02:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Mázlista a pasid.
2016. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A pia szag dob rajta?
2016. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 icu75 ***** válasza:
100%

Gondolom 1pohár bor közös elfogyasztása romantikus hangulatban, megnőttek beszélgetve jól ellazíthat mindkettőtöket. Kezdetekkor érthető a félhomály esetleg halk zene,a lényeg hogy el tudj lazulni annyira hogy orgazmusod legyen,és ne ezen az izzadtság meg hangok dolgon agyalj.

Mondjuk legjobb lett volna ha előtte már csak pettingelve el tudtátok volna vinni egymást az orgazmusig.(pár hónapig csak petting)

2016. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 icu75 ***** válasza:
Megnőttek=meghitten
2016. dec. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!