Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolatba nemsokar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatba nemsokar eljön az első együttlét, viszont józanul kicsit gatlasos vagyok, nem józanul meg egy állat. Ciki ha berugok?

Figyelt kérdés
Tökéletes együttlétet akarok vele és felek h józanul kicsit visszafogottabb lennék es nem melyednék úgy el a dologba , gaz ha előtte iszok mondjuk egy felest ? 21L
2016. dec. 24. 00:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség lenne.

Mert ha te csak berúgva tudsz jó lenni, akkor ha hosszú távra tervezel vele, akkor lesz olyan alkalom, amikor józanul fogtok együtt lenni és akkor majd rájön, hogy mi is veled a helyzet. Vagyis hiába volt az első pia hatására éppen jó, ha utána rossz neki veled.

Én inkább azt mondom, hogy nem kell pia, csak koncentrálj rá az illetőre és engedd el magad. És akkor józanul is jó lesz veled neki!

2016. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy feles már hatással van rád? :) Engem nem zavar, ha előtte iszik a csaj valamit. Szerintem ne parázz ennyire rá
2016. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megtörtént józanul es isteni volt de köszi a tanácsokat !!:)
2017. jan. 5. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!