Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első análnál mire számítsak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első análnál mire számítsak? Nagyon fog fájni? Akkor is, ha a partner odafigyel rám?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd már a marhaságaidat.

Csináld és kész.

Nem kell síkosító, beöntés legalább 2x előtte, anibakteriális zselé, gumi nélkül = biztos élvezet.

Te meg lazulj.

Szerintem baromság, hogy rohadt lassan csinálják.

Csak egyikőtök se stresszeljen ez a lényeg. Te meg fogadd magadba a fiút.

2016. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Én személy szerint első alkalommal nem ajánlom, hogy egyből fenékbe is dugjon a pasid. Szerintem bőven elég az, ha csak egy ujjal játszadoztok ott. Az a fontos, hogy az első élményed olyan legyen, hogy az anál jó érzés, különben egy életre elmegy tőle a kedved.


Ha csináljátok, szerintem ne ki-be húzgálja a pasid az ujját, hanem inkább masszírozzon téged belül. Közben nyalhatja a csiklódat, ujjazhatja a puncidat stb. Esetleg ha nagyon ügyes és tudja már, hogy hol van a G-pontod, megpróbálhatja a fenekeden keresztül masszírozni.


Beöntést természetesen nem kötelező csinálni előtte, de a tapasztalatom az, hogy sokkal könnyebb ellazulni úgy, hogy tudod, hogy biztosan nem történik semmi rossz. Erre is megvannak a módszerek, ha érdekel, leírom részletesen. Viszont síkosítás mindenképp fog kelleni, análhoz személy szerint olaj alapút/olívaolajat használnék - kivéve, ha óvszert is akartok használni, mert ugye az óvszer anyagát az olaj tönkreteszi.


A lényeg az, hogyha értelmes pasid van, akkor nem fog fájni.


23/F

2016. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszoló nagyon jol leirta. a lényeg hogy te is akard a dolgot, nálam legalábbis fejben dől el, és akkor testben is jó lesz!
2016. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!