Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új partnernél újra kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partnernél újra kell tanulni a szexet?

Figyelt kérdés

Az új bnőm rutinosabb szex terén, több partnere volt, nekem ő a második (előtte volt egy 10 éves kapcsolatom).

Első alkalommal mikor próbálkoztunk persze nem ment, bevoltam gőzölve, ittunk stb.


De félek, nem okozok-e neki csalódást, ugyanis a volt párjánál is a szexre panaszkodott.


Tudom hogy ha szeret türelmes lesz stb, de hogy mehetnék biztosra? Nyilván minél jobban stresszelek rajta annál rosszabb lesz.


Van összecsiszolódási idő?

Valaki hasonló helyzetben, tanács?



2016. dec. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkivel más, mindenki mást szeret
2016. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

csiszolódni kell

ne idegeskedj,menni fog csak magadnak időt

2016. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van osszecsiszolodasi ido nyilvan, de azon a masik ujdonsaga atlendit mindkettotoket. Nem kell parazni, nyilvan nem fogod tudni rogton, hogy neki konkretan mi a jo, csak a nagyszajuak hiszik azt magukrol. Ez idovel kialakul, mindenkinek mas h az elso, otodik, vagy a szazadik alkalomra.
2016. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges stresszelni. Mindenki más, és mindenkivel más a szex. Még az erogén zónák is eltérően ingerlékenyek. Figyelj oda és nem lesz baj.
2016. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!