Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még szűz vagyok, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szűz vagyok, akkor mennyire gáz ha ilyen esetben nem mondom el?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy szűz vagyok, és írt egy srác nekem de nagyon kedvesen hogy lefeküdne velem. De ugye nem szóltam neki hogy szűz vagyok.. és tudom hogy gáz hogy csak úgy lefeküdnék valakivel.. de én nem vagyok az a típus aki vár arra hogy majd az "igazi" elveszi.. csak mert nagyon beindulok tőle.. mé nem találkoztunk. Tehát a fő kérdésem az hogy ha még szűz vagyok, nem gáz hogy valakivel le akarok feküdni aki mellesleg elég vonzó, úgy hogy még nem szóltam neki és nem is nagyon tervezem? A válaszokat előre is köszi:)

2016. dec. 25. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"írt egy srác nekem de nagyon kedvesen hogy lefeküdne velem" Ha ennyi volt a meghoditásodra forditott idö/energia, akkor semennyire sem gáz.
2016. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé...
2016. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Te is egy könnyűvérű rib,anc vagy.. eléggé gáz...
2016. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

"írt egy srác nekem de nagyon kedvesen hogy lefeküdne velem. " ha kedvesen azt írja, hogy meg****a akkor is lefeküdnél vele?


Ha majd jól meg***get és fájni fog akkor ne kezdj el pityeregni, mert nem a srác hibája lesz. Ha szólsz neki akkor 2 opció van lehet nem szeretne veled szexelni..az okokat hagyjuk...vagy óvatos lenne veled, mivel nincsen tapasztalatod. De azt azért vágod, hogy csak egy lyuk vagy a szemében..


És bocsi, hogy nem írtam kedves dolgokat, csak próbáltam őszínte lenni! Szerintem várj ezzel, mondjuk amíg benő a fejed lágya:).


19L

2016. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Elég naív kislány vagy.. Bárki ír neked valami szépet és ha még jól is néz ki, gondolkodás nélkül szét raknád neki a lábad? Hát gratulálok... Egyébként nem gáz az hogy nem mondtad neki még hogy szűz vagy.. Inkább ez az egész sztori gáz.. Írnak neked szépet jót és már mész is dugni.. Erre nem találok szavakat.. Egy kicsit több tartás is lehetne benned... Szomorú hogy nem tiszteled se magadat se a Testedet.. Csak úgy oda dobod mint egy darab hús lennél.. De nem tépem a szám mert felesleges.. Amúgy meg úgy is ki fog derülni. 22 L
2016. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyetértek a két utolsóval...

Mit írt neked?

Én szoktam tapasztalatlan lányoknak gyakorlatban segíteni,a szüzesség sem gond,mert van kellő gyakorlatom.

De előtte mindig kérdésekkel tájékozódom hogy mégis mennyire tapasztalatlan a másik fél...

26f

2016. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazán köszi a válaszokat. Tanácsokra volt szükségem és nem le******ra. De azokat is köszi. Mellesleg nem teszem szét a lábam neki, r***nc pedig nem vagyok. Ajánlanám a figyelmedbe a szótárat :)
2016. dec. 25. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező egy szóval se mondtam hogy r..banc vagy.. Csak azt hogy egy kicsit több tartásod is lehetne.. Én azt javaslom hogy beszélgess vele kicsit ismered meg és ne egyből ugorj bele.
2016. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz, hogy nem velem fekszel le, én is szívesen rádírnék hogyha szűz vagy :)
2016. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Nem értem miért bennünket válaszolókat akarsz most "támadni" mit vártál, hogy megtapsol majd mindenki?


Mellesleg ha nem akarod szét tenni neki a lábad, akkor miért tetted fel egyáltalán ezt a kérdést? Mert szerintem itt a töbsége egyértelműen azt fogja majd leszűrni, hogy neked csak az a problematikád, hogy elmondjad-e a srácnak, hogy szűz vagy-e vagy inkább titkold. Nem csak a kérdésed, de ez a kijelentésed is "de én nem vagyok az a típus aki vár arra hogy majd az "igazi" elveszi.. " szerinted mit gondoljanak az emberek??? Nem csak, hogy ri***nak titulálnak, de közben finoman szólva lenézed azokat a lányokat akikben van egy kis erkölcsösség, és magasabb az értékrendjük. Nem kell éveket várni, ha lenne egy férfi akivel egy hullámhosszon vagytok, szeretitek is egymást, és minden klappol akkor szerintem az a lány nem fog éveket várni. Különbsem sem lehet ezt megtervezni majd..ha érzed, hogy eljött az idő, mert nem csak tetsitégről szólna a dolog, hanem mély érzelmi töltet is van a kapcsolatotokban akkor nem kérdés, hogy a szex is jó lesz és pár hónap után úgy is megtörténne..csak mondjuk ehhez találni kell egy megfelelő "partnert"is.


A lényeg az őszínteség neked sem lenne erényed, ha nem közölsz ilyen dolgot a szerencsétlen fiúval! Ezen nem is szabadna dillemáznod. Ennyire tiszteled a másikat? Sajnálatos.

2016. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!