Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még szűz vagyok, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szűz vagyok, akkor mennyire gáz ha ilyen esetben nem mondom el?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy szűz vagyok, és írt egy srác nekem de nagyon kedvesen hogy lefeküdne velem. De ugye nem szóltam neki hogy szűz vagyok.. és tudom hogy gáz hogy csak úgy lefeküdnék valakivel.. de én nem vagyok az a típus aki vár arra hogy majd az "igazi" elveszi.. csak mert nagyon beindulok tőle.. mé nem találkoztunk. Tehát a fő kérdésem az hogy ha még szűz vagyok, nem gáz hogy valakivel le akarok feküdni aki mellesleg elég vonzó, úgy hogy még nem szóltam neki és nem is nagyon tervezem? A válaszokat előre is köszi:)

2016. dec. 25. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért..
2016. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
tehát egy vadidegen kedvesen megírta, hogy megb aszna? oké. felőlem feküdj le vele, de készülj a csalódásra. és nem azért, mert várni kéne az igazira vagy ilyen baromságok, hanem egy olyan fiú, aki idegen lányoknak ilyet megír, az valószínűleg csak a saját kielégülésére hajt és egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy neked milyen. szerintem elsőre nem ez a legjobb módja. de te tudod..
2016. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
R.i.b.a.n.c.!
2016. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most már tudom hogy szűz vagy! Velem is lefeküdhetnél akár! Én is elég vonzó vagyok. Ha megismernél többször is akarnád.
2016. dec. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Arany drága bogaram! Ha egy normális lánynak ír egy srác, akármilyen kedvesen, hogy lefeküdne vele, az a lány nem itt kérdezgetné a teendőket, hanem úgy elhajtaná a fickót a halál fäszára, hogy nagyapó korában is megemlegesse. Szerinted az ilyen ember mit gondol a nőkről? Mire véli őket? Elárulom: szexuális objektumnak. Lélektelen bäszógépeknek, amik arra lettek kifejlesztve, hogy az ő igényeit kielégítsék, csak azért, mert "mellesleg elég vonzó"? Ennél még egy útszéli prosti is többre tartja magát!
2016. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Missi_Key ***** válasza:
0%

De sok itt a sexista...

Mert a nők nem sexelhetnek ám csak az élvezetért, uristen az milyen már? ...-.-


És jellemzően azzal a paival aki ismeretlenül ajánlkozik hogy egy random nőt megdugna, senkinek semmi baja nincsen..


Na menjetek a francba


Kérdező...valószínű ugy is észreveszi majd..plusz neked se esne jól ez fordított esetben

2016. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Pontosan 16-os, jól látod a helyzetet. A férfiak d*ghatnak annyit, amennyit akarnak, minél többet fektetnek meg minél többször, annál vagányabbak lesznek. Nekünk férfiaknak lehet.

A nők meg ha csak úgy össze-vissza d*gnak, r***ncok lesznek, minél többel voltak, minél többször annál értéktelenebbek. Ez van, fogadd el, így működik a rendszer.


(Ez a gyakori kérdések meg röhejes; még a felnőtt kategóriában sem írhatok le közönséges szavakat anélkül, hogy szét ne kéne csillagozni?)

2016. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!