Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok dugnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok dugnátok egy olyan helyen ahol csak ilyen nagy part van viz és fák? Ha igen miért? Vagy milyen helyeken csinaltátok még ami izgat? Irjatok kort is .

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem nyáron volt is egy ilyen tóparti élményem, nagyon jó volt!! 23L
2016. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jókor kérdezed :D


télen nem, jó időben igen. szikla mögött.

2016. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hm,merre laktok?
2016. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináltuk már Duna parton. Nyár volt meleg volt, este volt és csak egyedül voltunk jó volt. Kor 22
2016. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szennyvíztelep mögötti rekettyésben csapattuk tegnap pont! Odafagyott az ejakulációm, jó nagyot élveztem.


21L

2016. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(mert ugye tudok lőni spriccet, ha a pasim kukkanata megfelelő szögben bököd, előző voltam)
2016. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az ilyen helyeket. Romantikus, és izgalmas is. :) Közel a természet. :) Nem egyszer csináltam,és fogom is még.

21L

2016. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy ha tudom, hogy senki sem láthat meg, teljesen egyedül vagyunk. Órákig csinálnám, romantikusan
2017. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!