Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány barátom áthiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátom áthiv filmezni, télleg filmezni akar?

Figyelt kérdés
Ha egy lány (18) barátom áthiv filmezni, akkor télleg filmezni akar vagy valami mást is? Barátok vagyunk minden nap találkozunk. Nekem van barátnőm mondjuk és ezt tudja is. Mire számithatok szerintetek? Hozzáteszem amikor én hoztam fel régebben hogy filmezzünk akkor barátnömre hivatkozott hogy van és azért nem akart.25 vagyok.

2016. dec. 25. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
en megdugnam
2016. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha mi lányok filmezni akarunk akkor az általában filmezés és nem dugás.. Ne álmodozz. De ettől függetlenül bármi megtörténhet.. 22 L
2016. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Azért mosd meg a makkod!
2016. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
én is megdugnám
2016. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem ölelkezünk néha, meg voltunk bulizni, ott ha rá vagy rám nyomult valaki azt adtuk elö hogy együtt vagyunk. (közös megbeszélés alapján) smároltunk is már. szájra puszi többször is volt 1 éjszaka alatt ( elköszönésnél is) mikor házibuliba voltunk és mentünk haza. de másnap ugyanaz mint elötte 3 puszi ölelés beszélgetés hülyülés..
2016. dec. 25. 17:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha korrekt csaj ként ismered meg , akkor csak filmezz vele :)

Ha tényleg ilyen jól elvagyok , nem kockáztatnám ezt ez dugós estèvel ,

Utána már nem ugyan olyan lenne a szemébe nézni, főleg úgy h van barátnőd ,

És ha a csaj össze akar veled jönni , gondolj bele , mit gondol majd, h mikor volt barátnőd akkor vele kurtál fèlre ?

Határozottan mondj nemet , tudom , csábító a dugás , de gondolkodj kicsit!!

2016. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

öszintén szolva. délelöttre hivott át. nem estére.:D

kivan már mondogatta részegen is, de facen is irta már csak ugy felhozta. azért érdekel, hogy télleg filmezni akarhat, vagy mást is.

2016. dec. 25. 18:01
 8/15 A kérdező kommentje:
még annyi, amikor rá kérdeztem, hogy hol. azt mondta hogy az ágyba, meg hogy most össze tolta hogy kisebb legyen. ez nekem már elég gyanus.:D
2016. dec. 25. 18:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd a barátnődet is, hármasban csak jobb du... filmezni!
2016. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal vagy ha nem dugod meg majd más fogja.. szépen csak rendezd le.. ha smárolsz vele csak úgy brahiból akkor szerintem ezt se fogja felvenni :D :D
2016. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!