Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha van egy lány, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van egy lány, akivel már többször is sexeltetek és még mindig képes akár egy fél mondatával is felizgatni titeket, létezik hogy nincs semmiféle érzésetek iránta?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha Én sexelnék, akkor azt csak úgy tudnám tenni hogy őszinte szerelemből - engem nem a farkam irányít, hanem a szivem - vannak még ilyen srácok .

27/F

2016. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 azért hidd el ha független lennél és ott állna előtted külsőre álmaid nője egy szál semmiben szerintem nem hajtanád el hogy bocsi nem vagyok szerelmes
2016. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
Mi az a "sex" különleges zulu billentyűzeted van amin nincs z? [Yep ezért nincs országuk, mert nem is tudnák leírni..]
2016. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, van érzésünk, deréktól lefelé. :)
2016. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Létezik. Ha a csaj a pináján kívül mást nem tud hozztenni az életemhez, abból nem lesz több.

A bugyiletolás kevés.

2016. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. De persze létezhet.
2016. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfiállatba bele van kódolva a fajfenntartási ösztön.

Haaz agy nem kontrollál, fékez, talán még egy papucsot is meg tudnánk dugni. Pedig én is érzelmes fajta vagyok.

2019. jan. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!