Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém ez a nő?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő,szeretője vagyok egy 30-as bombanőnek(én huszonéves,àtlagos külsejű sràc vagyok),fél éve vagyunk együtt,vannak közös programok(nem gàz,senki nem mondanà meg róla hogy idősebb nàlam nyolc évvel,nagyon fiatalos),a szex is isteni vele :)Mikor együtt vagyunk,végig bújik hozzàm,puszilgat,ha nàla alszok reggelit készít :) Sajnos van egy gyökér férje,aki le sem szarja,és nem is akar szexelni vele,pedig gyönyörű nő...

Mindennap beszélünk egymàssal,mindent tudunk egymàsról,szerelmes belém,vagy nem??


2016. dec. 25. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valamit tuti érez irántad. amiatt meg hogy otthon el van hanyagolva, egyre inkább jobbak az esélyeid.
2016. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És aztán belelógott a bilibe a kezed.
2016. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó ez most hogy érted?Jó,tudom hogy így làtatlanba nehéz véleményt mondani,de az ölelgetés,bújàs,puszilgatàs elég egyértelmű szerintem.Csak a haverok kételkednek,de az tényleg furcsa nekem is,hogy egy ilyen nő pont engem akarna..
2016. dec. 25. 17:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értem, hogy hiszi a piszi.
2016. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért a férjével él?
2016. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen lehet beléd szerelmes vagy legalábbis érez valamit ez tuti. Én biztos nem bujnék oda senkihez ha nem érzek iránta valamit nemhogy lefeküdjek vele!
2016. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Oké oké,de miért nem hagyja ott a palit?
2016. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kértem még,hogy hagyja el a férjét,bàr nagyon szeretném hogy velem legyen.Csak nekem semmim sincs,albérletben kéne élnünk,nem jutna annyi pénz ruhàra,étteremre,programokra mint most neki.Kb. ugyanannyit keresünk,de a férje többet,lakàsa is van,
2016. dec. 25. 17:48
 9/15 A kérdező kommentje:
Évente 2X elutaznak, stb..
2016. dec. 25. 17:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem hagynám, hogy így kihasználjon egy nő. Egyszer-kétszer meg kefélném, ha tényleg olyan jó bőr, de utána dobnám. Neked is ezt kéne tenned. Vagy ha annyira oda vagy érte, akkor adj neki ultimátumot. Bár ilyen lelki mocsokért szerintem nem érdemes tipródni.
2016. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!