Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ezt, hogy viselnétek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt, hogy viselnétek el?

Figyelt kérdés

Szóval az a probléma velem ,hogy nem vagyok valami szép lány,sőt inkább rondának mondanám magam(van rajtam plusz 10 kiló és az arcom se valami szép).

Viszont van egy barátom akivel már eljutottunk a szexig. Viszont vannak problémák. Szerintem nem szeret velem szexelni ,mert mindig fáradt vagy nem akarja vagy mindig van valami kifogása és olyan is volt már ,hogy nem állt fel neki. (Vele voltam élősszőr így és nagyon rossz ,hogy ennyire nem akarja ,pedig legelőszőr nem én kezdeményeztem)Szerintem ez azért van mert ronda vagyok . Amikor simán csak kézzel csinálom neki akkor is más szebb lányokról néz képeket. De nem akarom neki elmondani ,hogy ez nekem rosszul esik mert akkor neki is rossz lesz mert lelkiismeret furdalása lesz. Szóval ha valaki volt már hasonló helyzetbe akkor ő ,hogy fogadta el ,hogy csúnya?



2016. dec. 26. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ostoba vagy nem ronda... Nekem se állna fel ha olyan nőm lenne aki ennyit rinyál
2016. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Tehát egy kis ba.szásért cserébe elviseled a teljes megaláztatást, csak nehogy dugatlan maradj.

Akkor ku.ssolj és tűrjed!

De nem az a legnagyobb baj, hogy ronda vagy, hanem hogy sötét is, mint az éjszaka.


Mindegy, hogy nézel ki, ha tényleg ilyen faxéhes, alázható ribizli vagy, hirdesd meg magad az smpixie-n!

2016. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Jajj...

Dobd már ki... biztos, hogy találsz te jobbat. Csak nincs önbizalmad, mindenki szép a maga módján. A szépség relatív. Már régen kidobtam volna, más lányokat néz közben és te ezt hagyod? Ne viccelj már..

Szedd össze magad, és ne így állj az élethez. Ha meg neked ez így jó, akkor ne hisztizz.

2016. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ti meg sosem szeretetek senkit. Nem en akartam lefekudni vele o kezdemenyezett. Es bele mentem mert egy rohadt nehez idoszakot el most meg es azt gondoltam, hogy ettol talan egy kicsit jobban lesz, de nem lett. Es koszonom, de nem gondolom magam r.bancnak mert 3ev utan fekudtunk le es en csak vele voltam.
2016. dec. 26. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és akkor tűröd, hogy alázzon? Más lányok képét nézi közben, vágod? Hiába szereted... Ne csodálkozz, ha ilyen az önbecsülésed. De ha nem érdekel a véleményünk, miért írsz?
2016. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak megbántani vagy még egyet beléd rugni, de csak "tárgyként" használ téged. Kézzel izgatod, miközben ő más lányok képeit nézegeti. Ez mi? Verje akkor magának, vagy foglalkozzon veled! Az önbecsülésnek legalább egy kis szikrája legyen már benned! Nem hinném, hogy annyira ronda lennél, hogy ne találnál valakit, aki valóban veled akar lenni. Nem egy nő ismerősöm van, személyesen is, netről is, akik nem valami szépek, mégis van párjuk. Nekik összejött, akkor neked is össze kell hogy jöjjön. Kezdj sportolni, futni, azt mondják az jót tesz az önbizalomnak is és ha kitartó vagy, akkor eredménye is lesz, de akkor komolyan állj neki, nem az, hogy futottam 100 métert elég is volt egy életre.
2016. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsüllyedek a fiúd helyett! Miközben a jancsiját tutujgatod más nőket néz? Jézusom, ne tedd ezt magaddal, kérlek! Tudom hogy rohadt nehéz, de ha vele maradsz szénné égeti az egód... Már így is a plusz tíz kiló miatt vagy lefrusztrálva, pedig ha tényleg ronda vagy, akkor sem amiatt azt garantálom.
2016. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy kidobod vagy elviseled hogy nem fog úgy hozzádérni semmilyen módon viszont neked ki kell őt elégíteni míg más csajokat bámul... A te dolgod hogy melyiket választod... Csak ne rinyálj később ha az utóbbi mellett teszed le a voksod... 20/L
2016. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!